Made By Me ;)

Sectiunea unde va puteti expune proiecte si idei din lumea vizuala

Moderator: DeeJay

Re: Made By Me ;)

Mesaj #11 » de Feda1Kyn » 18 Sep 2012 21:19

DeeJay (referitor la Postul 10),

DeeJay, am sa incerc sa fac harti, m'am si gandit sa ma apuc sa fac harti pt cs:source si cs:go, dar trebuie sa vad ce e de engine'u Source. Dar daca stiu sa umblu in CryEngine 3 as putea incerca si in Source Engine. Am sa descarc SDK'u pentru Cs:Source.
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!

Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #12 » de DeeJay » 18 Sep 2012 21:52

Feda1Kyn (referitor la Postul 11), logica cred ca e aceeasi si ai putea sa colaborezi cu Eset si sa faceti niste mape deosebite si numa pt xb ;)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #13 » de Feda1Kyn » 18 Sep 2012 22:10

DeeJay (referitor la Postul 12),

Oky am sa vorbesc cu el. Poate reusim sa facem ceva calumea si vom puncta mapele cu un XB in ele, ca sa se stie ca sunt create de catre membrii din Comunitatea XB[RO].
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #14 » de Cristina » 21 Sep 2012 08:35

Feda1Kyn scrie:NEW MAP in PROGRESS - DE_DUST2 created in CryEngine 3. Sper sa va placa xD


Waaa, e atat de SF. Dust_2_SF :))
Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #15 » de Feda1Kyn » 21 Sep 2012 09:59

Cristina (referitor la Postul 14),


xD fiecare cu ideile lui xD :)). normal ca ti se pare sf...pentru ca nu e gata inca..zidurile care trebe sa le transform in cladiri ca in originalu dust 2 + ca nu am blur pe harta. E doar un "prototip" sa zic asa :)). xD
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!

Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #16 » de Cookie » 22 Sep 2012 00:34

Nu am ce comenta foarte tare :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #17 » de Feda1Kyn » 22 Sep 2012 09:13

Mersi Cookie xD

P.S. - Daca aveti idee in legatura cu harti,animatii,texturi sa ma contactati si sa imi ziceti ideeile voastre si le puteti posta aici sau imi trimiteti un pm. Acum invat sa lucrez si in Source ENgine.
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!
Avatar utilizator

Re: Made By Me ;)

Mesaj #18 » de Harabor » 05 Oct 2012 12:47

nu mai pune gainii si alte lucrurii inutile.....ne omoara calculatoarele!!! =))
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron