Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #1 » de GoGe » 09 Noi 2011 20:20

Dupa cum bine stiti,ieri (8.11.2011) a aparut asteptatul joc Call Of Duty:Modern Warfare 3(CoD:MW3).Am vazut ca exista foarte multi playeri care abea il asteptau(desigur si eu printre ei).Am vrut sa aduc vorba despre asta pentru ca a fost un joc la fel de astept ca si Battlefield 3 chiar mai mult.As vrea sa stiu carora le plac seriile Call of Duty si cei carora le plac acest gen de jocuri(Action Shooter).Eu am jucat toate seriile CoD si mi-au placut foarte mult.Mai putin Call Of Duty 3 pentru ca se gasea numai pentru Xbox sau PS3.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #2 » de WALID » 09 Noi 2011 20:33

da in mw3 au murit toti in afara de capitan price care la omorat pe makarov.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #3 » de Alejandro » 09 Noi 2011 20:42

Astept si eu sa ma hotarasc cand il voi instala .. dar pana nu imi rezolv problema cu racirea nu cred ... oricum pana atunci nu sta degeaba, am uploadat deja 220 GB si m-a trecut de pragul de 41 TB upload :D.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #4 » de Jackson » 09 Noi 2011 22:14

E SUPER TARE jocul...imi place!!!!! :ymdevil:
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #5 » de Alejandro » 10 Noi 2011 10:32

Dap deci l-am instalat si eu pana la urma acum de dimineata ... am bagat vreo 3 misiuni si pot sa spun ca e minunat ... merge super bine .. grafica e foarte buna si gameplay-ul e minunat ... pana acum :D. Have fun!
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine

Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #6 » de GoGe » 10 Noi 2011 11:33

Alejandro,ce crezi?E mai bun decat Battlefield 3?Eu cred ca da!+ca gameplay-ul e mult mai captivant,iar grafica este mult mai mult decat credeam ca va fi(din punctul meu de vedere).As vrea sa stiu ce credeti despre acest MW3.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #7 » de Alejandro » 10 Noi 2011 16:42

Goge nu pot sa fac o comparatie deoarece nu pot juca bf3 pana nu imi fac racirea la grafica. Si nici mw3 nu ma asteptam dar se pare ca are cerinte mai mici si nu forteaza.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #8 » de GoGe » 10 Noi 2011 22:55

Astazi,am downloadat MW3 de pe blablabla.com Il joc la grafici maxime fara nici o problema.Merge fara probleme(jocul in modul campaign).Dar as vrea sa gasesc o modalitate de al juca si in multiplayer.Gen ca la MW2 cu alterIWnet.Sa se faca un Alter3net :)).Este incredibil de bun jocul.Jucati-l,ca merita!Bafta padurarii!!!
Ultima oară modificat de DeeJay pe 10 Noi 2011 22:57, modificat 1 dată în total.
Motiv: fara situri aiurea!data viitoare primesti avertisment!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #9 » de Alejandro » 12 Noi 2011 13:50

Gata .. l-am terminat .. si mai vreau :(( ... sau ceva multiplayer.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #10 » de puf1k » 12 Noi 2011 18:46

da...e beton joaca..am trecuto de 2 ori :P
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks