Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #11 » de GoGe » 12 Noi 2011 21:41

Si eu l-am terminat ieri :D.Foarte reusit!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #12 » de HitmaN » 13 Noi 2011 14:09

e naspa ca moare soap :((((
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #13 » de Andu_XB » 13 Noi 2011 18:12

misto joc :) Ieri seara l-am instalat azi l-am terminat. Story-ul foarte interesant si captivant.Si.....partea cand moare Soap e destul de nasoala.E misto finalul cand vine Yuri si..........stiti ce? Va las sa aflati singuri. BAFTA PADURARII!!!!
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #14 » de Eseth » 13 Noi 2011 21:10

Call of Duty: Modern Warfare 3 Online Gameplay:


Battlefield 3 Online Gameplay:


Sincer gameplay-ul online in Battlefield 3 imi place mai mult decat in MW3, dar dupa campaign CoD-u nu-l schimb pe nimic :P
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #15 » de DammYear » 19 Feb 2012 15:58

BF3 are multiplayer mai tare decat mw3 si grafica la fel ,dar campania e de toata jena,mai e si scurta pe de alta parte,cei mai multi ar apela la cod fiindca are engine lui quake modificat masiv si merge pe marea majoritate a calculatoarelor,pe cand le BF3 trb sa ai calculatorul pana in 30 de miliona ca sa mearga bine,si deaia e mai ieftin BF3

Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #16 » de Tig3rMan » 01 Mar 2012 19:52

Da. MW3 e Marfa. Dar tot jok BF3.
ah si inca ceva ca sa nu mai cumparati mw3 p steam. luati free multiplayer de la http://alteriw.net sau http://altermw3.net trb sa iti faci un cont ca sa il joci. si Downloadezi jocu direct pe site la altermw3.net.
iar pentru Battlefield 3 Nu e Crackat MP. :p
Imagine
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #17 » de termi880 » 02 Mar 2012 17:14

e fain jocu ! O sa apara si Black Ops 2...am citit eu pe undeva ! Abia astept :D
Avatar utilizator

Re: Call Of Duty 8:Modern Warfare 3

Mesaj #18 » de SuriadXD » 10 Mar 2012 19:11

Si eu as dori sa imi iau BF3 si MW3 , dar din pacate nu am placa video pt ele . Sper insa ca pana in vara sa imi achizitionez un calculator mai bun cu placa video destul de buna , inclusa cu PC-ul sa pot sa joc si jocuri mai bune.
Respect Team XB
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron