Data oficiala a lansarii Diablo 3

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #1 » de 2peu » 25 Sep 2011 12:24

Dupa o perioada plina de speculatii, zvonuri s.a. cei de la blizzard au anuntat oficial data lansarii jocului Diablo 3.

Data lansarii: Pe la inceputul anului 2012 insa am auzit cateva zvonuri de la o sursa solida ca jocul va fii lansat prin luna martie 2012.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #2 » de Mishu » 26 Sep 2011 01:16

Mda ar fi ceva, ca prea s-au lasat asteptati :D, poate imi da si mie beta invite pana atunci :)

Sper sa fie macar sau la fel cat StarCraft2, sa nu fie mai scump... :D

O seara buna,
Mishu
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #3 » de 2peu » 26 Sep 2011 07:28

In momentul de fata pentru o pre-comanda la GamesLine pretul este de 259.99 ron
Cu siguranta pretul va fii mai mare in timp ce ziua lansaraii se va apropia.

Detalii: http://www.gamesline.ro/JOCURI_PC_Windo ... lo3PC.html
Imagine
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #4 » de Gh30 » 21 Apr 2012 12:22

DIABLO® III OPEN BETA WEEKEND

We're pleased to announce the Diablo III open beta weekend, which offers open access to all players with a valid Battle.net account! Beginning this Friday everyone is invited to log in and help us put the game and servers through their paces in this three day stress test as we march toward the game's release on May 15.

From Friday, April 20 at 12:01 p.m. PDT (noon), until Monday, April 23 at 10:00 a.m. PDT you'll be able to log in, team up with friends, and play each of the five heroic classes to level 13 as you fight to save the world from the impending demonic invasion.

Sursa --> LINK (De aici puteti sa si descarcati jocul in varianta beta, desigur)
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #5 » de Papadie » 15 Mai 2012 15:20

Si a venit si ziua asta... :x posibil sa il cumpar zilele astea aici in italia costa € 58,90 am observat .Careva la jucat?isi poate da cu parerea despre gameplay? :D
Imagine

Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #6 » de Eseth » 15 Mai 2012 16:36

Un coleg de-al meu il are de cand era inca in closed beta, dar inca nu l-a jucat.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #7 » de GoGe » 16 Mai 2012 08:41

Din cate stiu ieri,a aparut in Statele Unite D3 pentru cumparatori.La noi in Europa,si mai ales in Romania va mai dura ceva,poate vreo luna.Nu stiu.Dar astept cu sufletul la gura sa il incerc.Si Papadie,este un joc foarte bun,mi se pare mie,este un fel de World Of Warcraft pentru mine.E cam acelas lucru,numai ca jucatorul il controlezi din mouse.Te bati cu diferiti monstrii prin Iad etc.Este un joc foarte bine realizat spun eu,grafica de ultima generatie si toata lumea il asteapta!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #8 » de Gh30 » 16 Mai 2012 11:00

gogenapo scrie:La noi in Europa,si mai ales in Romania va mai dura ceva,poate vreo luna


A aparut si la noi. Au fost lansari oficiale in diferite magazine din tara. Acele magazine au avut deschis noaptea de 4 spre 5 mai special pentru lansarea jocului.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #9 » de Cristina » 16 Mai 2012 11:21

...
diablo3.jpg
diablo3.jpg (695.37 KiB) Vizualizat de 74 ori


Oh, it's here... 8-|
Avatar utilizator

Re: Data oficiala a lansarii Diablo 3

Mesaj #10 » de GoGe » 16 Mai 2012 11:49

Alright,nu stiam,imi pare rau ca am gresit :).Eu stiam ca in USA a aparut ieri,dar nimic de Europa!Si,stiti cumva de unde il pot descarca si eu?Fara sa il cumpar,ca am cautat dar nu am gasit nimic.Chiar il vreau.Sau de undeva sa il cumpar un site,orice.Multumesc!
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks