GTA 5 - Gameplay Trailer

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #1 » de WALID » 09 Iul 2013 17:32

Welcome to the new generation of GTA series and maybe the best gameplay ever!!!
Uitati-va la gameplay si o sa fiti uimiti dar din nefericire nu cred ca va aparea pe PC, deocamdata este pe Xbox si PS3.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #2 » de Tig3rMan » 09 Iul 2013 18:13

Mama :-O No COMMENT! TAKE MY MONEY
Imagine
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #3 » de BlackGamer (!user banat!) » 09 Iul 2013 18:40

uuuuuu ce tare, il astept de mult.
cum apare il iau direct pe xbox, sa nu faca figuri pe PC...
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #4 » de thony » 09 Iul 2013 18:51

intradevar interesant
Imagine
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #5 » de jaKoo » 09 Iul 2013 18:56

IT'S MINEEE

Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #6 » de GoGe » 09 Iul 2013 19:11

Normal ca apare si pe PC, in septembrie. Mai documenteaza-te dilaw 8-|. Abea astept :D.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #7 » de Banksy » 10 Iul 2013 01:37

Sper sa apuc sa imi iau si eu un pc nou pana apare ca trebuie jucat:))
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #8 » de Tig3rMan » 15 Iul 2013 01:07

GoGe scrie:Normal ca apare si pe PC, in septembrie. Mai documenteaza-te dilaw 8-|. Abea astept :D.

La anu apare pe pc in luna Aprilie 2014 sau un pic mai târziu. Pentru ca caută 2 programatori specializati in placa video, v-sync, texture, shadows etc.

[ Post made via iPad ]
Imagine
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #9 » de Eseth » 15 Iul 2013 02:36

Cel mai probabil e ca versiunea pentru PC-uri va fi o simpla portare de pe console, ceea ce nu e chiar bine. De obicei portarile jocurilor de pe console pe PC-uri nu sunt optimizate si sunt limitate in setari. :ymsigh:
Sper ca GTA V sa nu fie un fail. Pe console arata nice, sa vedem cum va fi pe PC-uri.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: GTA 5 - Gameplay Trailer

Mesaj #10 » de WALID » 15 Iul 2013 11:11

Sa speram ca apare pe PC,dar eu nu prea cred deoarece este exagerat de mare jocu deci are la un loc harta de la red dead redemption,san andreas si gta 4 toate intrun loc si nu cred ca poate sa suporte un pc asa cv,dar asta a fost doar parerea mea :D , pe mine ma enerveaza ca nu au anuntat astia ca apare pe pc.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks