Mortal Kombat vine pe PC

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Mortal Kombat vine pe PC

Mesaj #1 » de Tig3rMan » 28 Mai 2013 11:49

Imagine

Vara asta nu vei dormi! Te vei juca Mortal Kombat, incepand cu 3 iulie.

Versiunea de PC pentru Mortal Kombat va include toate DLC-urile de pana acum. Asta inseamna ca ne vom putea si cu Freddy Krueger sau cu Kenshi.

Portarea jocului va fi facuta de High Voltage Software. Nu ramane decat sa speram ca vor face o treaba buna. Spun asta, pentru ca pe siteul lor oficial, gasim jocuri precum Country Dance 2, Victorious: Time to Shine sau Kinect Star Wars. Din cele 78 de jocuri la care au lucrat, numai noua sunt pentru PC si acestea la inceputul anilor 2000.

Mortal Kombat Komplete Edition pentru PC va fi lansata in format digital pe trei iulie si pe sase august va primi si versiunea de retail.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Mortal Kombat vine pe PC

Mesaj #2 » de Jackson » 28 Mai 2013 21:35

Asteptam sa vedem ce reprezinta.Sper sa fie buna.
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Mortal Kombat vine pe PC

Mesaj #3 » de Tig3rMan » 28 Mai 2013 21:36

E chiar buna. Nu ai auzit de Mortal Kombat 9 e calumea.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Mortal Kombat vine pe PC

Mesaj #4 » de SaDouS » 29 Mai 2013 21:03

Eu unu sunt un fan Mortal Kombat am jucat pe console si daca ii la fel de bun eu deabea astept sa apara ;)
Imagine Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks