Alte jocuri

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Re: Alte jocuri

Mesaj #21 » de melc » 09 Mar 2012 12:30

eu inafara de css mai joc si cabal dar mai rar..vreau sa ma perfectionez in css sau cel putin sa joc mai bn:))
Imagine

Avatar utilizator

Re: Alte jocuri

Mesaj #22 » de SuriadXD » 10 Mar 2012 19:04

Eu css , in rest joc TF2 , am 140 ore momentan si inafara de astea , ce mai descarc de pe filelist , saptamana asta am descarcat prince of persia the two thrones , incerc sa il trec :D
Respect Team XB
Avatar utilizator

Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #23 » de Anticheat » 05 Iun 2012 20:37

*Ce mai joaca lumea in afara de cs:source, spuneti pareri si opini :)

Voi incepe eu :D
Din cand in cand mai intru prin L4D2 imi place foarte mult modul versus cel playeri vs zombie :), pe langa L4D2 mai intru si prin WoW Lich King 3.3.5a joc pe eternal modul fun 255 nu prea imi place modul blizz mi se pare mult mai distractiv cel fun 255 :D
In afara de jocurile astea shooter si mmorpg mai imi place foarte mult Assassin's creed revelations (am jucat si versiunile anterioare), Crysis (toate versiunile) mi se pare un joc foarte reusit :D si cam atat..In mare parte joc css (Abia astept sa apara cs:go) :X cand imi voi schimba pc imd am sa sar pe GTA IV/V :D Abia astept \M/

Imagine
Respecta si vei fi respectat!
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #24 » de Eseth » 05 Iun 2012 20:55

La moment nu prea ma atrag jocurile ca sa-mi las mai mult timp pentru pregatirile pentru examene, totusi pe langa CS:S joc Dota 2, un L4D2 cand ma plictisesc, Portal 2, F.E.A.R. 3, Killing Floor, CS 1.6 ca sa ma tin in forma in caz ca ma duc cu baietii la net club, Crysis (1 si Warhead), Assassin's Creed (toate in afara de Revelations), Mass Effect 2, Dead Space 1 si 2, Age of Empires: Online, Battlefield 3 si jocurile din seria Call of Duty. Cam asta ar fi
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #25 » de Anticheat » 05 Iun 2012 21:02

Dap si eu din cand in cand mai fac cate o vizita prin 1.6 tot la fel sa ma tin in forma :))
..Battlefield3 si Call of Duty Modern Warfare 3... nu pot spune nimic altceva decat SUPER! \M/
Respecta si vei fi respectat!

Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #26 » de assassin » 05 Iun 2012 22:21

TAC PAC! Assassin's Creed toate. Am jucat seria de vreo 5 ori. Team Fortress 2, Forsaken World si(tobele) pa bum tsss..Solitaire.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #27 » de Arici » 05 Iun 2012 23:11

Hmm...am cateva jocuri aici dar ma plictisesc repede si nici nu prea am timp sa ma joc. Sa vad. Battlefield3, Metro 2033, dirt2 si 3, Dead Rising 2, L4D2 (dar tre sa imi cumpar pe steam ca m-am plictisit single player) Dead Island, Rage, San Andreas Multi Pl.,Need for Speed Hot Pursuit, Call of Duty Modern Warfare 3, Company Of Heroes Tales Of Valor, Bulletstorm si CS:S :P
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #28 » de Jackson » 06 Iun 2012 00:19

Anticheat (referitor la Postul 1), La moment joc pe linga css,in timpul liber World in Conflict.E foarte cool joaca.Multi o recomanda.
If Love is a Crime,than I am a Criminal
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #29 » de Mishu » 06 Iun 2012 00:25

Eu ma mai joc:
    Starcraft II
    League of Legends
    Nfs World
    Heroes VI

Cam atat imi vine acum in minte... :)


O seara buna,
Mishu
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce alte jocuri mai jucati ?

Mesaj #30 » de GoGe » 06 Iun 2012 09:07

Pai,eu mai joc:Amnesia The Dark Descent(foarte reusit jocul),Killing Floor,Diablo III,Diablo II,League Of Legends,Dead Island,Left 4 Dead 1,Left 4 Dead 2,COD:MW3.Cam atat imi amintesc...
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron