Jocul anului 2012

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Jocul anului 2012, by WebForest.ro

Chestionarul s-a închis pe data de 31 Dec 2012 11:55

Far Cry 3
9
35%
Assassin's Creed 3
5
19%
Call of duty Black ops 2
2
8%
Dishonored
2
8%
Need for Speed Most Wanted
2
8%
Mass Effect 3
0
Niciun vot
Counter Strike: Global Offensive
5
19%
Black Mesa
1
4%
 
Voturi totale : 26

Re: Jocul anului 2012

Mesaj #11 » de SaDouS » 23 Dec 2012 22:11

Assassins Creed 3
Dishonored


P.S:Eu leam jucat si le si recomand :D
Imagine Imagine

Avatar utilizator

Re: Jocul anului 2012

Mesaj #12 » de Stefan » 24 Dec 2012 03:56

@Eseth: Adevarat, nici eu nu prea am observat sa zica ceva de assassini adica au spus ceva acolo si ei dar nu prea, cea ce ma intreb eu, cand moare Desmond la sfarsit, oare va mai continua seria Assassin's Creed ?
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Jocul anului 2012

Mesaj #13 » de DeeJay » 24 Dec 2012 11:56

Va rog sa nu mai nominalizati si sa votati.
Aveti dreptul fiecare sa votati 2 jocuri. Sa vedem ce iese.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks