ps3

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

ps3

Mesaj #1 » de iseedead » 24 Noi 2012 09:55

Am nevoie de informatii de la cineva ce are o consola ps3.
A cumparat Mos Craciun pentru junioare un ps3 si vreau sa stiu ce accesorii mai trebuie luate pe langa consola ca ele sa poata juca jocuri ce implica dansuri, cantece etc
Ultima oară modificat de DeeJay pe 24 Noi 2012 10:22, modificat 1 dată în total.
Motiv: am mutat eu la console..pe viitor sa fi atent unde postezi!

Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #2 » de Pikachu » 24 Noi 2012 11:08

din cate stiu eu iti trebe Bageta si webu dar sunt si seturi ca dexemplu la zumba si dance nu stiu cum :) daca vrei ma interesez luni mai eact ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #3 » de DeeJay » 24 Noi 2012 11:10

iseedead (referitor la Postul 1), eu zic ca o sa iti dea cu ps3u in cap =)) o sa fie cel mai funny :D
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #4 » de Pikachu » 24 Noi 2012 11:11

Tali de ce spui asta ?
:))
Imagine
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #5 » de Stefan » 24 Noi 2012 12:44

Daca avea XBOX iti trebuia un microfon si ca sa te misti iti trebuia kineckt adica o camera video care iti citeste miscarile

P.S Eu am jucat ninja fruit si am facut febra musculara :))
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus

Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #6 » de Eseth » 24 Noi 2012 14:32

Cred ca vei avea nevoie de PlayStation®Move Motion Controller si SingStar® Microphones. Probabil ca vei mai avea nevoie si de PlayStation®Eye Camera pentru inregistrarea miscarilor.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #7 » de BlackGamer (!user banat!) » 24 Noi 2012 20:14

Eu cred ca ai facut alegerea gresita. Pentru jocuri de tip miscare, XBOX360 era alegerea perfecta, il luai la pachet cu KINECT si nu mai aveai nevoie sa ti in mana un "Motion Controller".
Il legatura cu ce-ti trebuie, cred ca ti-a raspuns destul de complet ESETH.
Te salut!
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #8 » de Eseth » 24 Noi 2012 20:29

Cum a zis si BlackGamer, alegerea perfecta ar fi XBOX 360 pentru care poti cumpara Kinect care include in sine practic toate device-urile necesare pentru inregistrarea miscarilor si sunetului.

Daca inca nu e tarziu sa schimbi PS3-u pe XBOX, mai bine o faci acum.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #9 » de iseedead » 25 Noi 2012 09:07

nu se mai poate schimba, am luat consola la promotie si luni ajunge. oricum multumesc pentru postari.
Avatar utilizator

Re: ps3

Mesaj #10 » de DeeJay » 25 Noi 2012 10:32

Cum naibii ba sa iti iei ps3 in loc sa iti iei xb ox ? :) duamne dar erai pe forumu XB nu era evident ce trebuie sa cumperi?
Oricum la fete o sa le placa si o sa iti dea cu manetele alea in cap de fun! :D

(ar fi fost si mai recomandat si mai ieftin sa iei nintendo wii pentru ca are f multe jocuri fun)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks