Dau Counter-Strike: Global Offensive

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #1 » de assassin » 06 Iul 2012 15:44

Cum am zis in titlu. Acuma cine se ofera?
Din cei care s-au oferit il voi da asa, "alandala" la cine imi sare in ochi.
Se exculde Dami, DJ, Eseth si TigerMan pentru ca ei il au deja.
Eu m-am plictisit de acest joc fiindca nu-l joaca tare multi. Din 10 playeri pe un server 8 sunt roboti iar serverele cu oameni sunt cu ping peste 50 si eu nu joc asa.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #2 » de Andu_XB » 06 Iul 2012 16:28

vreau eu :)
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #3 » de Arici » 06 Iul 2012 17:09

Si eu :D
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #4 » de Cristina » 06 Iul 2012 17:33

Si Euuuuuuuu!!!! Imagine
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #5 » de Gh30 » 06 Iul 2012 17:45

Si eu, si eu! :D
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #6 » de melc » 06 Iul 2012 17:53

Vreau si eu ;)) :D !
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #7 » de Eseth » 06 Iul 2012 18:19

Trebuie sa aveti niste PC-uri potente pentru inceput pentru ca pe PC-urile slabe va fi jale mare :) Acum cateva zile am testat pe laptop-ul meu (descriere aici) si rar cand ajungea la 20-30 fps (frama foarte tare) la 640x480 cu setarile la minim si cu config. :) Pe desk (descriere aici) am stabil intre 50-60 fps la 1920x1080 si 80-90 fps la 1280x720.
N-are rost sa-l aveti pur si simplu in library cateva saptamani pana la release sa stea degeaba sa nu-l puteti juca din cauza pc-ului slab.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #8 » de Crazy_Bob » 06 Iul 2012 19:52

Si eu il vreau
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #9 » de Bogdan » 06 Iul 2012 20:37

Si eu il vreau :D...asasine traitiar neamu, eu singuru care il merita daca nu eu am csgo nimeni nu are csgo :D .asasine...sa n-am parte daca imi dai csgo te fac sa razi pe server pana faci pe tine :))))...si ma ofer sa iti cumpar eu pampers :)). Bafta
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Dau Counter-Strike: Global Offensive

Mesaj #10 » de Jackson » 06 Iul 2012 21:37

Eseth (referitor la Postul 7), Parca autorii scriau ca CS:GO il vor face in asa mod ca sa mearga si pentru PC-urile slabe bine???
If Love is a Crime,than I am a Criminal

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks