Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Mesaj #1 » de Tig3rMan » 04 Iul 2012 17:03

Bai cred k o sa ramaneti ceva aici socat dar fima TenCent Si Activision fac Primu Call of Duty Online FPSMMO.

Uitati si Traileru



Oh aproape era sa uit.
Va dau ce are jocu acesta.
- Character Creation (poti sa iti faci propriu tau caracter sau poti sa devii din Call of duty 4, MW2 sau MW3. Ghost, Soap, Cap. Price, Makarov etc.)
-Single Player Coop Story (din cate am auzit ca are Povestea gata facuta dar Coop Version si maxim player sunt 5 sau 6 player. NU 2) :P
-Toate Hartile din Serile Modern Warfare. (COD4MW, MW2 si MW3)
and final -Toate armele din Serile MW + arme si mai noi.

Deci credeti ca o sa fie Free 2 play :) sau Pay 2 Play :(
Stiu k astia de la Activision tot nu se satura de bani
Imagine

Avatar utilizator

Re: Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Mesaj #2 » de Crazy_Bob » 04 Iul 2012 17:40

Parerea mea este ca o sa fie Pay 2 Play ceva ca battlefield play for free numa ca este call of duty
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Mesaj #3 » de Tig3rMan » 04 Iul 2012 17:55

Crazy_Bob scrie:Parerea mea este ca o sa fie Pay 2 Play ceva ca battlefield play for free numa ca este call of duty


Am cautat pe google se zice k jocu asta va fii lasat in china Free 2 Play. dar ca celelalter free 2 play o sa fie si contra cost.
iar peste 1 an sau 1 an jum va fii lansat si in europa. dar toti COD Fanboys se enerveaza de ce se lanseaza in China si nu in EU SI USA. Pentru ca cei de la activision s-au enervat pe trollerz si razboiu COD VS BF. Din cauza comentarilor si toate cele. Stii la ce ma refer.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Mesaj #4 » de puf1k » 04 Iul 2012 17:58

Nu inteleg sensul unui joc nou call of duty online...daca poti sa'ti procuri call of duty MW3 multiplayer... :-?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Call of Duty Online Debut Trailer (Din China)

Mesaj #5 » de assassin » 04 Iul 2012 19:40

Du-te dreacu'! :-O ...pă bune? De acord cu puf: ce rost are avea? Ceva in genul e Crime Craft dar ala nu are o istorie in urma.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks