Meet the Pyro

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Re: Meet the Pyro

Mesaj #11 » de Eseth » 02 Iul 2012 13:10

assassin scrie:Cum faceti Pile of Ash?
Daca ai observat, impreuna cu itemele care iti picau pe server, mai primeai niste iteme gen banana peel, barn door plank, pocket lint s.a.m.d. care odata cu update-ul s-au facut cenusa. Anume din acea cenusa si poti face pile of ash (din 4 cenuse de-alea mici).
assassin scrie:Ocelarii de la hat se suprapun peste ochelarii sniperului si are 2 perechi si parca bagate una in alta.
Nu e doar la Luquidator's Lid, se suprapun aproape toti ochelarii pe toate hats-urile (am observat doar cand fac o batjocura).
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #12 » de assassin » 02 Iul 2012 15:14

Cred ca tre' sa fiu premium sa primesc itemuri din alea. Si...da,tocmai am observat ca si ochelarii de la deus ex au acelasi bug.Probabil nu se poate repara. Ca si manusa lipsa de la sniper in 3rd person. Bugul ala nu se poate repara in veci. Chiar ei au spus-o.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #13 » de Eseth » 02 Iul 2012 15:30

assassin (referitor la Postul 12), Mda, intr-adevar, ma asteptam sa repare si unele bug-uri mai vechi odata cu update-ul asta, dar din cate vad, sunt unele bug-uri care vor ramane pe veci, la fel ca si in CS:S :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #14 » de assassin » 03 Iul 2012 11:08

Se pare ca bugul de scoreboard de la Hitman's Heatmaker s-a rezolvat: Fixed Hitman’s Heatmaker headshot not properly getting counted on the scoreboard. Oricate headshoturi dadeam nu imi dadea punct. Se da normal 2 :unu de kill si unul de hs. Au dat de dracu jucatorii de pe harta plr_hightower, asta ca intru EU.
Si o modificare majora vad la flametrowere. Au crescut la toate damage-ul cu 10% dar au taiat atributul de +10%damage la backburner. Deci e cam degeaba arma aia avand in vedere ca blastul costa 50 munitie din 200. Daca aai 5 rachete dupa tine 4 le respingi dar ai cincea te rupe ca nu mai ai cu ce s-o deviezi.
Iar la Crusader's Crosbow a fost redus timpul de incarcare cu 40%. Ala intr-o fractiune de secunda era incarcat si trageai sagetile de ziceai ca nu le pui cu mana ci vin din vreun incarcator. Mai multe la Steam News.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks