Meet the Pyro

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Meet the Pyro

Mesaj #1 » de assassin » 01 Iul 2012 18:42

Zilele astea a fost lansat trailerul pentru jocul Team Fortress 2 cu caracterul Pyro, acesta fiind prezentat ca un dement ce arde tot in jurul lui,partea asta criminala vazand-o doar inamicii. In mintea lui,el vede tara minunilor cu acadele si unicorni roz si ii imparte bucurie "bebelusilor" inchipuiti de el. ;)


Sa stiti ca asa e si in joc. Pyro e teroarea intruchipata, mai ales pentru spy si scout.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #2 » de Stefan » 01 Iul 2012 21:54

Foarte tare traileru !! ;) :D

Eu mam apucat de mult de tf2 dar mam lasat si mam apucat iar cu un prieten si am zis sa testez pyro pentru ca inainte nu jucam cu el deloc, asa ca mia placut si este CLASA MEA PREFERATA PYRO este una din cele mai bune! Am si googles care iti fac sa vezi si e tare !

PYRO DA BEST ! :D ;) :)
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #3 » de GoGe » 01 Iul 2012 23:31

Stefan,"googles care iti fac sa vezi si e tare !" (dupa spusele tale)
Ii are toata lumea,au fost dati ca si cadou tuturor jucatorilor de TF2.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #4 » de assassin » 01 Iul 2012 23:41

Am si eu ochelarii da nu ii folosesc pana imi cumpar toate armele si miscurile din trailer cand intru in pyroland sa am si acadeaua si tot ce folosea pyro acolo.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #5 » de Eseth » 02 Iul 2012 00:48

Cand am vazut faza cum pyro l-a inchis pe medic intr-un ambar si i-a dat foc m-au luat fiorii :-ss
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #6 » de GoGe » 02 Iul 2012 09:38

assassin scrie:Am si eu ochelarii da nu ii folosesc pana imi cumpar toate armele si miscurile din trailer cand intru in pyroland sa am si acadeaua si tot ce folosea pyro acolo.

Eu ieri,am primit Rainblower!In caz ca nu stiti ce este rainblower-ul:rainblower-ul este un flamethrower folosit de catre Pyro,numai cei cu Pyro Googles ii pot vedea forma normala,cand nu purtati ochelarii aceia si cineva are rainblower il vedeti ca si arma Default de la Pyro,nu mai am nevoie de googles cand port arma aia pentru ca imi intra direct in PyroLand :).Deja am facut achievement-ul cu rainblower-ul in echipa cu termi si mai multi inainte sa imi pice ieri,il primise un prieten si am stat 3 ore jumatate sa il facem toti,trade alea alea :)).
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #7 » de Eseth » 02 Iul 2012 11:31

gogenapo scrie:am primit Rainblower
L-am primit si eu din folosind Pile of Ash. Am avut vreo 4 dintre care au iesit 3 scorched crate si un rainblower :P Unora nu le place update-ul ca au inceput sa joace toti ca pyro, mie personal mi-a placut update-ul la fel ca si trailerul. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #8 » de GoGe » 02 Iul 2012 11:36

Eseth,mie mi-a picat,nu am facut nu stiu ce chestii :)).Ca alea nici nu stiu cum sa le folosesc ca sa imi pice arme :)).
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #9 » de Eseth » 02 Iul 2012 12:06

gogenapo (referitor la Postul 8), Si mie imi place sa-mi pice armele si hats-urile, dar daca ai cenusa aia, de ce sa n-o folosesti? Deschizi rucsacul cu iteme si dai Use pe Pile of Ash ala si daca ai putin bulan, iti pica o arma din alea noi, daca putin mai mult bulan, iti pica 2 arme sau un crate de-ala si o arma, daca ai ghinion, iti pica doar un crate, care il poti deschide doar cu cheia aia speciala.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Meet the Pyro

Mesaj #10 » de assassin » 02 Iul 2012 12:33

Cum faceti Pile of Ash? Si apropo hatul Liquidator's Lid pentru sniper e o idee interesanta dar arata nasol rau. Ocelarii de la hat se suprapun peste ochelarii sniperului si are 2 perechi si parca bagate una in alta. Vroiam si eu hatul ala dar pana nu reapra bugul n-am sa-l iau.
Uitativa la filmul Leon:The professional. De acolo sau inspirat pentru Liquidator's Lid.
Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks