Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Urmăritori: assassin

Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #1 » de GoGe » 26 Iun 2012 21:43

Salut dragi padurari,pe data de 13.11.2012 va aparea noul COD:BO2!Eu il astept cu sufletul la gura,de abea astept sa vad ce o sa mai iasa,am vazut trailer-ul si un demo,grafici extraordinare,alte arme,alte abilitati,chestii din viitor!Call of Duty:BO2 este facut de catre firma Treyarch si publicat de catre Activision dupa cum bine stiti,banuiesc ca ati jucat mai multe jocuri din seria COD si vedeti acele sigle publicitare de la Treyarch si Activision cand intrati in joc :).BO2 va fi disponibil pe PC,PS3,noul WII U si Xbox 360.BO2 este singurul joc care te va duce in viitorul omenirii apropiat,ma refer la cel al razboiului,nu al populatiei sau democratiei :).Cred ca si voi abea asteptati acest joc,sunt mare fan COD :).Sper sa discutam mai mult pe acest topic pentru ca BO2 va fi un joc reusit(asta cred eu) :).


GoGe.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #2 » de assassin » 26 Iun 2012 22:51

E o mare porcarie!!! Parerea mea. In urma cu vreo luna am vazut trailerul si pare total ridicol. Chestii din viitor? Pai ce pusca mea jucam aicea? Star Wars sau COD? De fapt arata parca a crysis combinat cu avatar.

Imagine Imagine
Nihil est verum, omnia licet. -The Order of the Assassins- 1094
Avatar utilizator

Re: Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #3 » de GoGe » 27 Iun 2012 11:46

Nu te lua de mine :)).Mie mi se pare un joc reusit,chiar daca va fi ceva gen Star Wars or something,o sa fie misto,macar sa il incerci :)).
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #4 » de Eseth » 27 Iun 2012 17:00

Asta deja nu e Call of Duty, e un shitty Star Wars cu Avatar, Halo 4 si Crysis. Poate nu fa fi chiar fail printre fanii seriei CoD, dar is sigur ca va avea vanzari mult mai scazute fata de primul Black Ops si MW3.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #5 » de terminator » 23 Sep 2012 18:19

Eu sincer m-am uitat la gameplyuri-le de pe net la multiplayer, la tot si mi se pare ca va fi un jok very awesome desi si eu sunt deacord ar strica seria cu roboti lor si porcariile astea dar totusi e ok.

uitativa la multiplayer parerea mea si sa imi spuneti parerea voastra! :D :D

Avatar utilizator

Re: Call of Duty:Black Ops 2 (COD:BO2)

Mesaj #6 » de Eseth » 23 Sep 2012 18:42

terminator scrie:roboti lor si porcariile astea dar totusi e ok
Daca vrei joc bun cu roboti si alieni shokati, ia-ti mai bine Crysis 2, merita de 150 de ori mai mult decat BO2... Call of Duty-u nu mai e ala care a fost pana la MW2... incepand cu MW3...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks