Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #21 » de iseedead » 09 Mar 2012 23:32

da clar, am spus asta si lui eseth si repet... serverul trebuia facut ca si chiar cand se joaca 1vs 1 sa poata da live playerii, astfel nu mai are ce cauta cineva in timpul jocului pe server sa se joace cu butoanele

Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #22 » de DeeJay » 09 Mar 2012 23:32

voi ati vrut runda de lame .. si ati ales aiurea prin meniul de war.. si apoi nush ce ati mai facut dar total aiurea si plictisitor..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #23 » de Bogdan » 09 Mar 2012 23:35

puf vs NiK = victorie ESETH :ymapplause: Bravo esethe...ai 3 puncte de la mine pt felul in care ai sabotat war-ul. ;) Noi am dat runda de lame, dupa care am vrut sa ii dau force start dar a intrat eseth si nush ce naibii a dat el p-acolo...apoi la scoru de 10-2 pt puf a intrat iar si a dat restart...iar warul a inceput de la 0...bravo eseth...felicitari pt victorie :) GG puf
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #24 » de Cristina » 10 Mar 2012 00:10

Acum noah, o fi si vina lui eseth ca a bagat degetul aiurea la setari , DAR FRATE nu am vazut o lalaiala mai mare decat asta.
15 runde de incalzire.
25 de runde de discutii
13 runde de cutit
10 runde de "cum dau live"
5 runde de "esti gata? ca eu sunt!"


HAI mai.

Intri joci si gata. lasa voice-ul, lasa cutitele, lasa tot. JOCI SI GATA!
Daca nu vrei sa joci nu te mai inscrie la nici o olimpiada si cu asta basta.


10 sau 11 spectatori au fost dezamagiti si in acelasi timp plictisiti. RUSINE. [-(
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #25 » de puf1k » 10 Mar 2012 00:41

nu se joaca asa cum ai spus cristina...
intai intri pe serv si dai lame ca sa vezi cine e T si cine e CT...pentru ca daca eu vreau T si adversarul meu tot vrea T atunci jucam 2x0....si nu am stat noi aiurea caci am inceput la ora fixa...atit !!!
Imagine

Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #26 » de Gh30 » 10 Mar 2012 00:48

puf1k scrie:nu se joaca asa cum ai spus cristina...
intai intri pe serv si dai lame ca sa vezi cine e T si cine e CT...pentru ca daca eu vreau T si adversarul meu tot vrea T atunci jucam 2x0....si nu am stat noi aiurea caci am inceput la ora fixa...atit !!!

puf1k, nu era vorba doar de meciul tau cu NiK, ci in general. Si DA, se incepe la ora fixa, DAR jucatorii de obicei intra pe server cu 20 de minute mai repede sa se icalzeasca :| si pana sa inceapa meciul se plictisesc, cel putin eu unu m-as plictisi :))
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #27 » de Bogdan » 10 Mar 2012 00:54

noi am inceput cum trebuie...doar ca a venit si eseth si a dat cu bata in balta...cum naibii sa dai restart la joc cand nu aveam nici o treaba...pfff...nu am inteles asta...si nu rusine noua, rusine lu' eseth ca a facut sabotaj ;) De unde stiu eu ca nu imi reveneam si il juleam pe puf...ipotetic vorbind...ca scoru spunea altceva recunosc :)...dar asta e... E un fel mitica de la liga sau un mirciulica sandu de la FRF...se ocupa cu aranjamentele...florale. :|
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #28 » de iseedead » 10 Mar 2012 08:43

e exact cum spune cristina... ati lalaito, de ma durut capul, si nu ati inceput la fix
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #29 » de Eseth » 10 Mar 2012 14:40

Da da, a fost greseala mea, dar ati putut continua si dupa asta, nu sa strigati (sa strigi, nik) ca am sabotat meciu ca nu e greu de adunat scorurile (ala care a fost si cel care avea sa fie dupa ce continuati). :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #30 » de Cristina » 10 Mar 2012 15:06

Eh, acum e prea tarziu, ce-a fost a fost si cu asta basta.

Sa vedem ce se intampla azi.
Poate WALID castiga prin neprezentarea lui bja, si primeste cadou de ziua lui 3 puncte.
Cristina termina sticla de sampanie si vede 5 de Andu in timpul meciului.
Si bijnitaru... unde-i? Ca iseedead chiar vrea sa joace corect. :-?


Si oricum asta e prima etapa, saptamana urmatoare jucam cu altcineva... si macam bataie... :ymsigh:

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks