Al 4lea meci:
Echipa Piticii Porno [colonelul**** & kenzor] vs Echipa LabaTrista [elevennn & Sparta]
16-0
la masa verde \ post actualizat: 29.11.2014 | 12:20 am (zonă timp forum=GMT+2) /
Rezultatu pana acuma:
- Grupa A.
9) Echipa FatFckers [Left si ShovA]-0pt
10) Echipa Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck]
-3pt6) Echipa XXX-Bătrânii Perversi [DeeJay & I See Dead People]
-3pt8) Echipa ELITE-ROYAL [iGreen & adrenalinE]-0pt
- Grupa B
5) Echipa XB S.W.A.T [MaveЯicК & Unicorn]
-3pt3) Echipa XB #PuieMonta [Gargoyle & Crip96 aka Gnomu!]-0pt
7) Echipa XB-MVP [amstaff & unlock]
-3pt1) Echipa cartofarilor: [WolfCreek & Cobra]-0pt
- Grupa C
14) Echipa Merele lui Praslea [Lex+Praslea]
-3pt11) Echipa KODIAK [JOHN PUZZLE & DAMI ELIT]-0pt
2) Echipa XB New_Champions [|Crazy_Bob[GR] & Andu_XB]
-3pt4) Echipa DrinkTeam My brother from another mother [Tigaie(WALID) & NiK]-0pt
- Grupa D
12) Echipa rekkkt [anonim. & Who? (Marian)]-0pt
16) Echipa XB Taranii Anonimi [Gigel & H0PE]
-3pt13) Echipa Piticii Porno [colonelul**** & kenzor]
-3pt15) Echipa LabaTrista [elevennn & Sparta]-0pt
\ post actualizat: 29.11.2014 | 12:21 am (zonă timp forum=GMT+2) /
Urmatoarele meciuri:
29 Noembrie
Ora 21:00 Echipa Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck] vs Echipa XXX-Bătrânii Perversi [DeeJay & I See Dead People]
Ora 22:00 Echipa XB S.W.A.T [MaveЯicК & Unicorn] vs Echipa XB-MVP [amstaff & unlock]
Ora 23:00 Echipa Merele lui Praslea [Lex+Praslea] vs Echipa XB New_Champions [|Crazy_Bob[GR] & Andu_XB]
Ora 24:00 Echipa XB Taranii Anonimi [Gigel & H0PE] vs Echipa Piticii Porno [colonelul**** & kenzor]
30 Noembrie
Ora 21:00 Echipa FatFckers [Left si ShovA] vs Echipa ELITE-ROYAL [iGreen & adrenalinE]
Ora 22:00 Echipa XB #PuieMonta [Gargoyle & Crip96 aka Gnomu!] vs Echipa cartofarilor: [WolfCreek & Cobra]
Ora 23:00 Echipa KODIAK [JOHN PUZZLE & DAMI ELIT] vs Echipa DrinkTeam My brother from another mother [Tigaie(WALID) & NiK]
Ora 24:00 Echipa rekkkt [anonim. & Who? (Marian)] vs Echipa LabaTrista [elevennn & Sparta]