Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #21 » de Bogdan » 26 Noi 2014 23:01

Taliba lasati oamenii in pace, daca nu pot participa asta e, vor pierde meciurile si gata.Asta e, fiecare parte trebuie sa inteleaga, atat organizatorii, cat si cei inscrisi.Slick, amstaff, colonelu...astea sunt regulile, la inceput cand v.ati inscris nu ati zis ca nu stim.sa organizam concursuri.
In fine, vreau sa ramanem prieteni si data viitoare cand organizam cocursuri sa va implicati si voi, sa organizam ceva pe placul tuturor.
Deci Slick, amstaff lasam de o parte supararea si ne distram in continuare in padurea gameforest?
Bafta, NiK

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #22 » de Adrian » 26 Noi 2014 23:39

nu e suparat nimeni boss ... doar ca o data ce se posteaza niste reguli am presupus ca sunt deja fixe, si repet, erau ok atunci. lucrurile se mai schimba intre timp. Si apoi, regulamentul acela este strict in anumite privinte doar ... in rest parea destul de flexibil. Am inteles gresit eu. Cum am zis, nu e nici o problema faptul ca nu se poate face nimic in privinta asta ... Nu e Champios League al CSS-ului liga asta. Da, cu cea mai mare placere, data care vine poate daca anuntati din timp va putem ajuta sa faceti un program mai OK pentru toti.
@Maverick: ai gasit tastatura si soarecul si tu? :)) La cum este pe sv nu credeam ca esti in stare sa faci un post ... joke!
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #23 » de Bogdan » 27 Noi 2014 00:23

Asa slick, stiam ca esti padurar inteligent si vei intelege.Te vom contacta pt urmatorul concurs. ;)
Pls, daca nu il ai la suflet pe maverick, nu incepeti un razboi aici, hai sa ne distram si atat.Ne vedem pe public si pe site si nu uita ba....ca pa poooorc!!!:))

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #24 » de Maverick » 27 Noi 2014 01:07

sliCk (Re: Post 22), hmmm nu arat ceea ce stiu plus de asta daca tu crezi ca arunci la baza niste cuvinte si ma impresionezi :)) total gresit ... va astept la olimpiada sa vedem de ce sunteti in stare , sa lasam masinariile sa vorbeasca :))) ma nu stiu nam gasit nici un soarec si nici o tastatura mie imi e greu sa pun un diagnostic ... dar nu stiu daca existaa ceva mai rau ca tine care provoaca demagogie :)))
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #25 » de Gigel » 27 Noi 2014 04:32

Asta-i manarie sa nu castige prietena lui k-ro, zau va spun !
Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #26 » de Adrian » 27 Noi 2014 07:53

@bogdan: singura persoana cu care sunt in razboi sunt eu insumi ... si in ultima vreme mi-o cam iau urat. Dar asta e alta treaba. Nu am nimic cu Maverick, nici macar nu stiu cine e ... dar dupa nickname joaca de ceva vreme. Am vazut ca a raspuns, desi nu aveam nevoie de informatii de la el, si am facut la fel. Asta e tot. Nu toti cautam cearta pe net ... chill :)
Ne vedem pe server. Intre timp I got lucky ... reusesc sa fiu online ... Sper sa inceapa meciul in limitele regulamentului ca sa il pot termina. Gl and HF!
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #27 » de amstaff » 27 Noi 2014 15:51

amstaff isi da programu peste cap. raman in bucuresti sa pot juca !
Imagine
Mult Noroc!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #28 » de Adrian » 27 Noi 2014 22:31

GG baietilor de la FatFckers [Left si ShovA] si bafta pe mai departe :)
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #29 » de Crazy_Bob » 27 Noi 2014 22:32

Primu rezultat:

Echipa FatFckers [Left si ShovA] vs Echipa Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck] 5-16

Felicitari!!!

Demo:
2014-11-27-2101-6a51-de_dust2.dem
(12.18 MiB) Descărcat de 239 ori


\ post actualizat: 27.11.2014 | 10:16 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Al 2 lea meci:

Echipa XB S.W.A.T [MaveЯicК & Unicorn] vs Echipa XB #PuieMonta [Gargoyle & Crip96 aka Gnomu!] 16-0 la masa verde
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #30 » de Adrian » 27 Noi 2014 23:24

Me again!
Se poate, bineinteles daca sunt si adminii si playerii de acord, ca meciurile noastre sa fie programate pt ora 21 in continuare, sau se fac tot random? Multumesc!
Ma refer la meciurile care se joaca in timpul saptamanii, nu in week end
Failure is a choice ...

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron