Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #11 » de Crazy_Bob » 26 Noi 2014 21:22

Aceasi ora avem si nu suntem noi de vina pentru problemele voastre.Inainte sa faceti inscrierea trebuia sa cititi regulamentu,asta este si motivu pentru care lam creat,nu sa stea acolo degeaba.Atata timp cat acolo scrie ca nu se schimba nimic nu se schimba si gata.Nu va prezentati ati pierdut!!!

P.S dati seama sa stam sa intrebam 30 de jucatori la ce ora vrea fiecare si pe ce zii ar vrea sa joace ar fi o nebunie si nu am termina nici in 2020
Imagine
Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #12 » de amstaff » 26 Noi 2014 21:25

are dreptate slick, de ce nu a-ti intrebat...cu siguranta, voi postati anunturile ce si cum, dar era frumos daca ne intrebati si pe noi! nu am de ce sa ma feresc si pot spune ca din neatentia persoanei care a facut programarile deja 2 jucatori nu pot juca. nu o lua in nume de rau

\ post actualizat: 26.11.2014 | 8:33 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


uite aici bob, citez din regulament
5) Data pana la care se fac inscrieri: 23 Noiembrie 2014//Olimpiada va incepe pe 27 Noiembrie 2014

6) Meciurile se vor desfasura dupa ora 21:00 si vor fi trecute programarile

- nu scrie niciunde cum ca nu pot juca toate echipele intr-o zii
- eu unul am inteles ca SI EU fac parte din cei ce vor incepe pe 27
- nu cred ca sunt singurul care a inteles asa. ora nu ma deranjeaza. dar NU A-TI SPECIFICAT CA NU AVEM LOC TOTI IN ZIUA DE 27 SI O SA JUCAM SI PE 28,29,30.......
Imagine
Mult Noroc!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #13 » de Crazy_Bob » 26 Noi 2014 21:36

1)Tu ai luat in calcul cat dureaza fiecare meci?
2)Incepe pe 27 dar asta nu inseamna ca se termina in aceasi zi
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #14 » de amstaff » 26 Noi 2014 21:39

asta nu am luat in calcul,dar nu sunt singurul care s-a gandit ca nu v-a juca pe 27, in fine! ca sa nu pierd poate o sa reusesc sa rezolv singur problema!
Imagine
Mult Noroc!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #15 » de Crazy_Bob » 26 Noi 2014 21:41

Asa si trebuie.Am facut programarile in functie de cum a iesit extragerea si ai picat vineri nu am ce sa iti fac
Imagine
Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #16 » de Adrian » 26 Noi 2014 22:05

Bob, nu are rost sa iei totul personal. sunt sugestii ... Acum o sa te supar putin: daca erati putin seriosi, si mai aruncati cate un ochi la alte competitii, stiai ca ai putea face un topic pt fiecare meci in parte in care echipele implicate se pun de acord cu privire la o ora si o data, evident in limitele impuse de voi. Dar evident nu prea ati mai jucat prin alte parti voi, si nu ti-a trecut prin cap. V-ati gandit in schimb ca pentru oricine conditiile se pot schimba de la o ora la alta?Ca sa nu mai zic de la o sapt la alta. Cum am zis, cand m-am inscris eu, orarul meu si situatia imi permiteau sa joc. Acum nu mai e chiar asa. Ce ar tb sa fac? Sa imi dau demisia ca sa pot juca in competitia voastra? :)) iti dai seama ca nu o sa se intample asta. Oricum am inteles. NU SE POATE FACE NIMIC, si e ok asa. Data care vine nu ma mai bag ... simplu :)
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #17 » de DeeJay » 26 Noi 2014 22:08

sliCk (Re: Post 16), data viitoare sa citesti atent regulamentul si sa te gandesti daca iti convine = te bagi sau nu iti convine = la revedere
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #18 » de Adrian » 26 Noi 2014 22:27

OK boss, cum am zis, e ok, nu e nici o problema. Asta e doua oara cand "particip" la ceva organizat de voi, sau macar incerc, si sunteti inca la acelasi nivel de pregatire. Data care vine veniti cu un regulament CLAR, eventual mai cereti pareri si de la altii, ca nu suntem toti papagali, si poate iese ceva mai bun. Iar asta cu daca iti convine te bagi dacanu la revedere, trebuia sa o pui in regulament ... sincer, iti spuneam de atunci la revedere. Asta nu e o atitudine serioasa ... din nici un p d vedere.
Intre timp, eu o sa incerc sa fiu acolo maine, daca pot. pentru ca eu chiar fac tot ce tine de mine ca sa iasa treaba, spre deosebire de voi, care ne trimiteti la plimbare :)). Nu lua nimic in nume de rau. Nu am nimic cu nimeni de aici, nici cu tne nici cu cine a fac regulamentul and shit. Nu e nimeni obligat sa imi faca mie sau altuia din noi pe plac ... erau SUGESTII. Faptul ca le luati ca pe atacuri denota un sg lucru ... inca sunteti copii ... no offence again
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #19 » de DeeJay » 26 Noi 2014 22:34

sliCk (Re: Post 18), de ce nu ai venit cu "sugestii" mai din timp?
oricum faza cu sa intrebi pe fiecare cand vrea sa joace mi se pare o tampenie, ori joci cand esti programat ori nu mai joci.
e ca la orice sport, ca la orice competitie, se face un regulament si se respecta, se fac programari de catre organizatori si se respecta programarile. nu te poti prezenta nu se supara nimeni.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #20 » de Maverick » 26 Noi 2014 22:50

Ei nu au inteles ca pe data de 27 si 28 sunt meciuri de calificare pe mai departe .. :))) inseamna ca nu stiu e este un mix ! sau o competitie de genu asta ... sa isi faca un tablou pe o foaie sa vada pe zile cum vine :))
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks