Discutii Liga Campionilor XB

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Pe cine pariati in Liga Campionilor XB?

Chestionarul s-a închis pe data de 16 Dec 2012 20:17

1. XB Invincibilii_Perversi
7
18%
2. XB - It's PandaTime!
1
3%
3. XB – Domnii
1
3%
4. XB - White Walkers
10
26%
5. XB – Exterminatorii
1
3%
6. XB- BULLETPROOF
2
5%
7. XB-Betivii anonimi
5
13%
8. XB - Botii Ro
0
Niciun vot
9. XB – ProLag
1
3%
10. Xb- mos craciun
2
5%
11. XB – GODS
0
Niciun vot
12. XB - extraterestrii gay
1
3%
13. XB -E4U (Easy 4 Us)
2
5%
14. XB - SilentC0d3
4
11%
15. XB - Born2Kill
1
3%
 
Voturi totale : 38

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #51 » de Pikachu » 19 Dec 2012 00:00

felicitari mele
Imagine

Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #52 » de Cristina » 19 Dec 2012 23:24

Nasu & Sam vs Puf & Ghinion 16 - 12 . Cel mai tare si mai strans meci de pana acum,


Am doua demo-uri. Le postez aici. Ceilalti sunt rugati sau sa imi trimita demo-urile sau sa le posteze singurei.
Fişiere ataşate
demo_puf.dem
(26.67 MiB) Descărcat de 243 ori
demo_ghinion.dem
(26.4 MiB) Descărcat de 258 ori
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #53 » de puf1k » 19 Dec 2012 23:26

Cristina (referitor la Postul 52), daca sam si nashu nu pun demo pe forum le scoatem 3 puncte si le punem la BULLETPROOF =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #54 » de Ghinion » 20 Dec 2012 00:39

Daca nu le posteaza si s-au pierdut pe drum victoria ne revine noua, fara suparare
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #55 » de puf1k » 20 Dec 2012 09:46

Cristina (referitor la Postul 52), vai cati au facut download la demo'ul meu :) hmmmm :))
Imagine

Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #56 » de Ghinion » 20 Dec 2012 10:10

Ia curiosi oamenii sa vada daca ai cod

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #57 » de puf1k » 20 Dec 2012 10:43

Ghinion (referitor la Postul 56), da suna copilareste "sa vada daca am cod" :)) daca as avea cod,demult eram prins si banat pe sv si pe forum.eu tin minte primele zile jucate pe sv...uuuuuu....mai sa primesc permanent,atunci eram dependent de css si mergeam bine cu fragurile -) acu nu prea ca mai joc si csgo si dota2 si altele si greu revin la css-)..si oricum e placut cand ai atatia fani :)) care te urmaresc :D
Imagine
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #58 » de Bogdan » 20 Dec 2012 11:59

Haha...ce sa va fac dak sunteti suspecti...asteptam celelalte demo-uri:p

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #59 » de Nashu » 20 Dec 2012 12:00

Merci puf si ghinion, a fost un meci frumos, cu rasturnari de situatie, suspans si final chiar tensionat.
Felicitari pt joc la amandoi, cat despre demo, .... inca il mai caut, sa va mai tin in tensiune :)
Avatar utilizator

Re: Discutii Liga Campionilor XB

Mesaj #60 » de puf1k » 20 Dec 2012 12:03

Nashu (referitor la Postul 59), la fel nashule merci si voua,nu m'am astepta sa luam atatea runde....chiar de la 15-08 in favoarea voastra si pana la urma s'a sfarsit cu scorul de 16-12 -)

GG!
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks