intrebare...

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

intrebare...

Mesaj #1 » de OG-187 » 15 Mai 2011 01:48

Dupa ce numiti padurari din clan?Adica,unii is shokati,alti orbi,:)),iar eu sunt guvernator?Dc?nu am nimik de reprosat,ma intrebam doar dc.P.S. puteti sami schimbati nml din guvernator in original gangster?(o.g.),:p,sper k nu supar pe nimeni k rugamintea asta!

Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #2 » de Bogdan » 15 Mai 2011 10:50

Nu superi mah pe nimeni, stai linistit ;) Aici iti poti permite orice, suntem o comunitate deschisa, si sa o vezi pe i see parapantix ce deschisa e :)). Ne numim padurari deoarece si pt ca :)) ...e un fel de a ne "alinta", suntem o specie rar intalnita, padurarix species, care face parte din familia paduriraceae, genul padurarus, increngatura padurares:D...se vede ca sunt biolog nu?:))) Chestia cu guvernator dj tre sa o explice ca el gaseste la fiecare caracterizarile respective...nici el nu cred ca stie de unde le scoate dar probabil va avea o explicatie :)). O sa incercam sa iti modificam din guvernator in padurar gangster, e ok asa? :). Bafta si te asteptam la mai multe discutii aici in padure. Bafta
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #3 » de DeeJay » 15 Mai 2011 11:32

toti mergem prin padure, de aici denumirea de padurar.
ti-am schimbat in padurar gangster desi mie imi venise guvernator pt ca og inseamna ordonanta guvernamentala =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #4 » de OG-187 » 15 Mai 2011 12:26

DJ scrie:toti mergem prin padure, de aici denumirea de padurar.
ti-am schimbat in padurar gangster desi mie imi venise guvernator pt ca og inseamna ordonanta guvernamentala =))

NU,de fapt O.G.-187 inseamna:O.G.=Original Gangster;187=codul politiei americane pentru CRIME!
E UN FEL DE OG CRIME!
Ms k miati schimbat numele! :ymhug:
Oricum era buna si ideea ta...guvernamental..nu mam gandit niciodata la asta... =)) =))
Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #5 » de Viorel » 20 Mai 2011 22:12

Si eu am incercat sa schimb numele din profil (Viorel) cu ,Qu@s@r,sa se stie cine sunt :ymdevil: ,dar nu am reusit,(gasit cum)daca se poate va rog sa il schimbati. O:-)

Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #6 » de DeeJay » 20 Mai 2011 22:29

nu se accepta schimbarea numelui de pe forum..daca vrei alt nume trebuie sa iti faci alt cont si sa imi spui sa ti-l sterg pe acesta.
DJ
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: intrebare...

Mesaj #7 » de Viorel » 05 Iun 2011 10:05

inteles
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks