Cum sa devenim mai buni ?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #21 » de Gh30 » 20 Ian 2012 20:21

Ma baieti ma, deja deviati de la "Cum sa devenim mai buni" la "Care-i mai tare in gramatica" si alte cele...
Nu-i frumos ce faceti. Eu zic sa revenim la subiectul initial al acestui Topic si sa continuati voi discutia despre care stie mai multa gramatica si care e mai greu cu/fara pietre in buzunar in privat, pentru ca nu mi se pare interesanta discutia asta si nu cred ca-s singurul.
Point and shoot!

>> Webforest Wallpaper << >> XB[RO] <<

Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #22 » de Jagermeister » 20 Ian 2012 21:08

ostil scrie:ahaaaaaaaaaaa deci asa devenim cei mai buni ... lool ce metoda , cred ca e cazu sa va opriti aici ..joagare arata'ne bre ce baiat bun esti u si ca nu pui la suflet , znk noi nu vrem sa ajungem pe primu loc si apoi sa disparem noi nu vrem altceva decat sa avem un loc al nostru pentru fun statornic si atat .. nu conteaza fiti doar mai buni unii cu ceilalti .. nu aveti nimic de pierdut


Ce nevoie am să arăt asta când tu ştii ce fel de băiat sunt eu şi ai ales să ne înţelegem bine? N-am nimic cu el, dimpotrivă e chiar contrariul, de-aia nici nu am mai insistat să zic ceva dar el a luat-o ca pe o ofensă.
Drept urmare, ne vedem pe server să ne simţim bine.



___________
Edited by Cristina


Pentru a nu mai face inca un post in care sa amenint in stanga si in dreapta, va spun aici pe scurt.
Imagine
Atat zNk cat si Jagermeister s-au ales cu cate un Warn pe forum.

Eu cand va spun sa incetati nu glumesc, mai ales cand intindeti coarda pana va plesniti singuri peste fata.

Va rog frumos sa ramaneti la subiect.
Daca ati inteles despre ce se discuta aici si aveti ceva de adauga e bine, daca nu aveti atat PM, chat, steam cat si topic special pentru Offtopic.

Dar daca mai simt o jignire subtila in conversatiile voastre va zbor pe amndoi.
Deci nu suntem pe camp. Credeam ca ati inteles asta.
Toleram multe dar voi exagerati.
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #23 » de Bogdan » 21 Ian 2012 11:05

Znk termina...dati-va ignore si continuati discutia intr-o alta directie pt ca sunteti 2 caractere diferite care nu se suporta :) Jagger te rog nu mai raspunde la ceea ce a scris znk...toti sunteti egali aici, nu conteaza ce etnie, varsta, kg, gramatica sau "gonade" aveti!!!!
Va rog sa cititi ce a scris Cristina...daca nu va alegeti cu perversa pe forum ;) :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #24 » de zNk » 21 Ian 2012 12:10

Corect Nik :-?? scuza-ma ca am aberat fara folos, sterge te rog posturile fara nicio legatura cu acest topic sau editeaza.
E de aur tacerea , deaia tac multi , mie nu-mi place auru' deaia nu ma plac multi...!
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #25 » de Bogdan » 21 Ian 2012 15:00

Asa...aveti alte sugestii cum sa devenim mai buni? :) :-? ...asteptam raspunsurile voastre in continuare pe adresa din padure sau la numarul de telefon 8989989 cu tarif normal de 5 euro/minut in contul lui NiK. Bafta :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #26 » de yahel » 23 Ian 2012 23:04

toate topicurile astea ,se abat de la subiectul initial ,deoarece se gasesste cite unul sa,, schimbe directia'' si apropo...' znk are foarte mare dreptate ,sintem pe server pentru a juca css,nu sa ne aratam cit de destepti ,nesimtiti e.t.c,e.t.c am fi.
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #27 » de Eseth » 24 Ian 2012 01:49

Luati exemplu de la yahel, IMO e cel mai cumsecade jucator pe server, cel mai prietenos, amabil si binevoitor. Niciodata nu a injurat (doar la war-uri foarte foarte rar :)))
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #28 » de Cristina » 24 Ian 2012 15:07

Putin offtopic insa plin de inspiratie mesajul:

Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #29 » de Dami_eLit » 07 Feb 2012 00:52

Sa gandim cu CAPU si totu o sa sa vina de la SINE :-$
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #30 » de costinmike » 07 Feb 2012 08:01



merita sa oferim 7 minute sa ascultam asta - majoritatea de aici :)

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks