Cum sa devenim mai buni ?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #11 » de zNk » 18 Ian 2012 23:31

Jaguar taticu sunt la un liceu de mate-info, deci cam fac 3 ore pe sapt de romana. Nu imi place romana si in plus gramatica nu am mai facut din clasa a 8. Eu am uitat anumite chestii ( ptr ca se uita zic eu odata ce nu le repet), ok scuzati-ma. Si nu am inteles de ce te-ai acidulat atata, cu totii gresim, dar fie ca tine :).
Daca doresti sa facem un test de inteligenta cu mare placere, fa un topic si..presupun ca o sa te rup si eu la mate si geogra :*. te salut impecabilule ! :)))
E de aur tacerea , deaia tac multi , mie nu-mi place auru' deaia nu ma plac multi...!

Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #12 » de Jagermeister » 18 Ian 2012 23:49

Lol ma, pai dupa scuza ta esti mai destept ca mine la matematica si geografie dar limba romana tot nu o vorbesti corect, deci am putea deduce din acestea, ca, esti analfabet :)) LoL, gramatica nu am mai facut nici eu de 7 ani si culmea ca sunt prost si n-am uitat, dar tu ma bati la matematica si geografie. N-am inteles ce vrei sa spui, doar stii matematica si geografie, nu trebuie sa te faci inteles in limba natala, dar mai amite sa o vorbesti/scrii corect.

Scuze de off-topic.
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #13 » de Cristina » 18 Ian 2012 23:58

MAH, in puii mei, vreti ban pe forum?

Discutati IQ-ul in privat.
Inca o deviere de la subiect si incep sa tai trandafirii.
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #14 » de zNk » 19 Ian 2012 00:01

:)) Nu dar nu am inteles cum vrea el sa devenim mai buni, nu i-am inteles propunerea ...
Vrea ca la o greseala gramaticala in chat gag 5 min sau ..?=)
Glumesc si eu cu Jager :) caterinca ce gugustiucu meu:)

Off:
Jagermeister scrie:nu o vorbesti corect

Am scris gresit puiu, nu am vorbit :*.
Ultima oară modificat de zNk pe 19 Ian 2012 00:04, modificat 1 dată în total.
E de aur tacerea , deaia tac multi , mie nu-mi place auru' deaia nu ma plac multi...!
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #15 » de Cristina » 19 Ian 2012 00:03

Eu nu glumesc. :|
Sau va dati cu pararea sau continuati caterinca in privat.




P.S. pentru greseli gramaticale eu dau ban...permanent. :ymsigh:

Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #16 » de Bogdan » 19 Ian 2012 00:48

cristina...pe mine chiar ma amuza aceste topicuri unde padurarii o dau in "Ce te legeni codrule" sau in "Coana Mitza biciclista a cazut si si-a rupt...pitpalac intr-un copac" :)))...abia ne mai iesim din monotonie :))...lasa-i sa se bata in IQ sa vedem pana unde ajung. Uneori suntem prea modesti pentru lumea asta...eu recunosc...am fost la sportiv la naiba!!! #-o
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #17 » de Cristina » 20 Ian 2012 16:27

Da, Bogdan (referitor la Postul 16), sunt amuzanti...
Deci pana acum ce am inteles din topicul asta? Ca pentru a deveni mai buni trebuie sa fim experti in gramatica limbii romane.

OK.

NEXT!
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #18 » de zNk » 20 Ian 2012 16:59

Cu ajutorul acestor reguli mi-am dus cateva servere pe locul 2 in Romania. Nu devenim stricti parerea mea ca va fi o greseala, vom ramane la un nivel mediu. (este o parere). Astept ca si altii sa vina cu propuneri

Off : Jager daca pentru 1-2 cuvinte te-ai umflat atata e clar, cica esti omul cu caterinca dar am vazut eu ce glume ai. ;;) Acuma da-on triste ca nu ai mai vazut ce am scris sau ca nu ai vrut sa faci panarame pe forum. Daca erai baiat cu testicule o faceai pe steam de la inceput nu te dadeai destept si dupaia dispareai prin mister. Pana acum ai doar 2 fete.
Da-o cu read la celelalte posturi ale mele, dar daca insinuezi ca sunt agramat, te pup amigo eu sunt ala exhaustiv. Da-o cu dexu !
Reply on steam !
Girl with dress and bow !
E de aur tacerea , deaia tac multi , mie nu-mi place auru' deaia nu ma plac multi...!
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #19 » de Jagermeister » 20 Ian 2012 19:22

zNk scrie:Cu ajutorul acestor reguli mi-am dus cateva servere pe locul 2 in Romania. Nu devenim stricti parerea mea ca va fi o greseala, vom ramane la un nivel mediu. (este o parere). Astept ca si altii sa vina cu propuneri

Off : Jager daca pentru 1-2 cuvinte te-ai umflat atata e clar, cica esti omul cu caterinca dar am vazut eu ce glume ai. ;;) Acuma da-on triste ca nu ai mai vazut ce am scris sau ca nu ai vrut sa faci panarame pe forum. Daca erai baiat cu testicule o faceai pe steam de la inceput nu te dadeai destept si dupaia dispareai prin mister. Pana acum ai doar 2 fete.
Da-o cu read la celelalte posturi ale mele, dar daca insinuezi ca sunt agramat, te pup amigo eu sunt ala exhaustiv. Da-o cu dexu !
Reply on steam !
Girl with dress and bow !


Imagine

Pam Pam, ce vroiai să-ţi zic pe steam ? Că ai 20 de kile ud cu pietre-n buzunar?
Avatar utilizator

Re: Cum sa devenim mai buni ?

Mesaj #20 » de ostil » 20 Ian 2012 20:15

ahaaaaaaaaaaa deci asa devenim cei mai buni ... lool ce metoda , cred ca e cazu sa va opriti aici ..joagare arata'ne bre ce baiat bun esti u si ca nu pui la suflet , znk noi nu vrem sa ajungem pe primu loc si apoi sa disparem noi nu vrem altceva decat sa avem un loc al nostru pentru fun statornic si atat .. nu conteaza fiti doar mai buni unii cu ceilalti .. nu aveti nimic de pierdut
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks