aventuri de betivani :)))

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

aventuri de betivani :)))

Post #1 » by SATHANE » 24 Jan 2015 09:20

m-am bucurat asa tare ca mi-a sarit cartela din telefon ,

dupa ce s-a demontat prin umbre ,

dupa o busitura cu rostogoliri in parc aseara :))))

ma alina gandul ca nu mai suna fraieru ca n-are vlaga tehnologica ...

in cuvintele lui scufita rosie din "two stupid dogs" "BUT IS ROOONG" :)))

am pus betivi la treaba sa cautam cartele si tot nimic,

ne-am imbatat mai tare de la sangele care ne venea in cap PLIN de alcool :))) ( baby come back) :))

m-am trezit eliberat de era telemobilelor....

si pt hidratare si drept urmare vodafone imi dadea sms-uri din buzunare, ( am zis ca am telefonul altcuiva )

un lucru care m-a speriat teribil :)))

cand am realizat ca nu m-a parasit miseleste cartela l-am aruncat eu pe jos :))))

ca si la fixativ "coafura rezista" de data asta sa-i fie tarana usoara. RIP daca e sa fie :))) cinstesc un parastas pt el,

HAI LA PARASTASUL LUI SATHANE , in numele telefonului !!!

pe data de.... alegeti voi pe calendar XB ,eu va astept acolo in padure ca un porc GUITZZZ

la pahare de plastic ca alea nu se sparg :))) PACE!

User avatar

Re: aventuri de betivani :)))

Post #2 » by Bogdan » 24 Jan 2015 10:41

Haha satanix alcoolic mic anonim :))...ai spart dur telefonul cretinule ca pa porc, dar nu-i nimic, vodafone este cu tine! :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image
User avatar

Re: aventuri de betivani :)))

Post #3 » by ROOGix » 24 Jan 2015 10:43

Sau mai preciz Nik este cu tine : )) iti face acuma o promotie de faci ca porcu 2 ani ! :))
Image
Image
User avatar

Re: aventuri de betivani :)))

Post #4 » by SATHANE » 24 Jan 2015 10:51

trebuie sa se contribuie cu o peripetie epic betivanistica :))) hai ca stiu ca sunteti boschetari ! confesati aventura ! :))
User avatar

Re: aventuri de betivani :)))

Post #5 » by Bogdan » 24 Jan 2015 10:56

pai sunt mai multe ba satanix =))...cu care drq sa incepem??? :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image

User avatar

Re: aventuri de betivani :)))

Post #6 » by SATHANE » 24 Jan 2015 11:04

evident cu cea mai recenta si cea mai epica
:D:)))
User avatar





GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 1 Day
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks