R.I.P Miron Cristi

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #11 » de Artamess » 21 Ian 2015 23:08

Condoleante John, bine ca ai scapat tu teafar... :(
Imagine

Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #12 » de Bogdan » 22 Ian 2015 01:19

Condoleante john :|

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #13 » de CipiBLu » 22 Ian 2015 08:53

R.I.P. :(( condoloeante.....

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #14 » de iRa » 22 Ian 2015 10:40

Odihneasca-se in pace!
Imagine

Doua fire, doua paie,
Am spart gresia din baie,
Cu ciocanul lui Tigaie.
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #15 » de WALID » 22 Ian 2015 13:21

Condoleante John.. :(
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #16 » de Wiki » 22 Ian 2015 18:00

Condoleante....
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #17 » de thony » 23 Ian 2015 03:34

ce dumnezeu va pare rau ma dupa tampitu asta?e plina romania de cretini si inconstieti de astia si mai ales pe ruta timisoara resita.care nu se gandesc nici macar o secunda ca nu isi ia doar viata lui si ia si vietile lui alti.nu merita nimic asta
Imagine
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #18 » de johnpuzzle » 23 Ian 2015 23:30

corect thony cu toate ca sunt afectat de situatie si am fost prieten ai mare dreptate noroc ca na fost o masina mica lua cu el mai multe vieti dar cand analizezi problema din punct de vedere neutru reactia ta care este cat se poate de normala si ok dar cand privesti ca prieten ruda sau coleg un pic se schimba tu ai avut un coment ca baieti de pe ziar care ma face sa cred ca atat te duce capul acuzi o chestie ne stinta de cauza si faci tampit un om pe care nu lai cunoscut si nu ai vorbit cu el vezi eu urasc oameni de genu acuzi si vorbesti fara sa sti un motiv sau cauza
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #19 » de thony » 24 Ian 2015 00:16

mai uitate o data la vidio si vezi ce spun martori cum a depasit el.cum a trecut pe langa aia ce ia depasit.nu conteaza daca il cunosc sau nu daca ai auzit de accidentu de la birda cu 7 morti erau colegi de scoala si iam cunoscut pe toti si tot asa am spus.o data ce te bagi intro depasire trebuie sa te gandesti de doua ori cate masini depasesti si cu ce viteza depasesti.la el sa oprit acu la 140 deci iti dai seama ce viteza a avut el daca sa oprit la 140 acu.nu merita persoane dinastea permis de conducere.nu zic si eu o mai trag pe masina de urechi dar akolo unde sunt singur si unde imi permite drumu sa merg cu 200 la ora.bine spui ca nu stiu motivul sau cauza spunemi tu care a fost motivul si cauza de a mers asa de incet si de ce a depasit coloana de masini?
Imagine
Avatar utilizator

Re: R.I.P Miron Cristi

Mesaj #20 » de johnpuzzle » 24 Ian 2015 00:38

credema am vazut video de 100 de ori eu am coborat in sag nu pot sa scriu pe forum niste chesti nu ilegale nu va ganditi la prosti si la chesti doar ca a primit un telefon si a gonit ca nebunu poate o faceam si eu sau si tu sau altii

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks