Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #1 » by Diosoft » 13 Jan 2015 23:22

am zis sa deschid un topic pe o tema aberanta si anume Hobbitul..partea a treia ..taa.daa..
Zilele astea aveam o discutie la birou cu baietii mei legat de acest subiect care a devenit destul de aprins..am fost la un pas sa il concediez pe finul meu din cauza unui film ...tampit zic eu.
Eu am sustinut ca partea a II-a a =fost cea mai buna ,ceilalti , unii dintre ei pretindeau ca partea a 3-a a fost mai buna..
voi ce parere aveti?
Putem sa dicutam si de Interstellar , care mi sa parut super dar nu am inteles la sf nimic.. :-\

User avatar

Re: Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #2 » by Daniel » 13 Jan 2015 23:53

partea a 3-a a fost cam trasa de par,nu prea mi-a placut
User avatar

Re: Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #3 » by Bogdan » 14 Jan 2015 12:05

Ba eu nu am apucat sa o vad...dupa vizionare, voi reveni cu diverse comentarii :) Oricum sunt fan LOTR si Hobbit :D
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Image
User avatar

Re: Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #4 » by Pikachu » 14 Jan 2015 12:43

E fain filmu dar ma asteptam la ce va mai wow. Dar asta este parerea mea si va recomand sa aruncati o privire ca isi merita banii :)
Image
User avatar

Re: Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #5 » by Diosoft » 14 Jan 2015 22:15

exact asta e ... te asteptai la ceva mai WOW..problema e ca daca stau sa ma gandesc acum cele 40 de minute de batalie nu mi-au lasat practic nimic intiparit in minte.nimic ce sa zica WOW.
efectiv nu mai intelegeai cine cu cine e .

User avatar

Re: Hobbitul partea a III-a ..Pareri?

Post #6 » by Lone wolf » 14 Jan 2015 22:39

L-am privit si eu acuma...ce sa zic, e bunisor ca si celelalte filme "Hobbit", dar nu ajung ei la nivelul "The Lord of the Rings" :)
Image
User avatar





GameForest

The best online Gaming Community!
GameForest is the perfect place for all gamers!
Join our Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive and Team Fortress 2 dedicated servers and have a great fun time!

Forum started on 16 Mar 2011 19:37 and in existence for 13 Years, 2 Months and 1 Day
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks