Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #1 » de DeeJay » 22 Dec 2014 22:49

Fiecare sa scrie ce cadou vrea, UN SINGUR CADOU!
In felul asta facem o lista virtuala pentru Mos Craciun si sa vedem daca aduce ceva bun sau nu :))

Eu vreau de la Mos Craciun: un bebelus :D
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #2 » de DeNy » 22 Dec 2014 22:50

Eu vreau de Mos Craciun sa-i aduca lui DeeJay o fetita mica , blonda cu ochii verzi :X Ca mine ;;)
Si un CS:GO =))
Ultima oară modificat de DeNy pe 22 Dec 2014 22:52, modificat 1 dată în total.
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #3 » de eNzo » 22 Dec 2014 22:50

Wooow frumos :* Sa-ti asculte mosu dorinta!! :* Pai una sufleteasca sa iau nota mare in examen si una materiala un Xbox ;) Aaah si da sa raman cu ''gajika'' :)) Si sa fiu sanatos,dar vreau ca de revelion sa ma imbat ca porcu :))
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #4 » de Lone wolf » 22 Dec 2014 23:07

Eu mi-as dori de craciun o motocicleta sport, dar cum se zice "Mos Craciun existe, Mos Craciun esti tu" asa ca noi singuri trebuie sa-l ajutam pe Mos Craciun ca visele noastre sa devina realitate ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #5 » de eNzo » 22 Dec 2014 23:08

Lone wolf (Re: Post 4), offtopic !! Very deep vrei sa spui ca trebuie sa invat la examen ? :)) =)) :)))
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #6 » de GoGe » 23 Dec 2014 00:16

Materialist ca de obicei.

Imagine
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #7 » de Eseth » 23 Dec 2014 00:18

un job calumea...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #8 » de Maverick » 23 Dec 2014 00:19

DeeJay (Re: Post 1), Sa ti se indeplineasca dorinta ! e cel mai frumos cadou !

P.S : eu nu imi doresc decat sanatate pentru ca acolo sunt problemele ... in rest ma lasa Dumnezeu :)
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #9 » de SATHANE » 23 Dec 2014 00:31

de mos craciun sau de orice alta ocazie ,sarbatoare imi doresc ce nimeni nu-si doreste deoarece sunteti prea egoisti, VREAU PACE ! vreau ca toata lumea sa devina antipatica intr-o saracie sufleteasca,vreau sa fiti multumitori pt ce nu sunteti,copii nascuti si crescuti in razboaie, lumea sufera pe pamantul asta si toata lumea vrea cate un cacat cumparat cu bani,sa ne gandim si la altii nu doar la noi ;)
Avatar utilizator

Re: Ce cadou vrem de la Mos Craciun?

Mesaj #10 » de Artamess » 23 Dec 2014 00:41

DeeJay (Re: Post 1), Cel mai frumos si sanatos bebelus sa aveti!
Eu imi doresc sa trec primea mea sesiune cu succes si sa gasesc o portita de iesire spre o viitoare cariera, in rest multa multa dragoste si fericire. ^^
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks