WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #1 » de WALID » 09 Dec 2014 16:39

Padurari mei vreau sa va anunt ca nu stiu daca mai intru pe site sau pe cs deoarece aici in cipru folosesc wireless si am fost conectat la unu care aveam semnal putin mai bun fata de acu, si asta la care sunt conectat nu merge absolut deloc si ma deconecteaza.
Deci o sa vad daca pot sa bag net ca aici e foarte scump, e cam 40 de euro pe luna cu 7mb/s si instalarea e 100 si cv si pana o sa bag eu net poate mai gasesc semnal de la altcineva daca am noroc.
Asa ca va urez bafta la toti si sa ramaneti perversi in continuare =)) si sa faceti haooos :)) in rest imi scrieti pe steam daca ma lasa conectat :))
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #2 » de DeNy » 09 Dec 2014 16:41

Bn Tigaitza :D o sa ne fie dor de tn :)) sa ramai pork cum te am gasit :)) :-* :X
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #3 » de DeeJay » 09 Dec 2014 16:42

walid97 (Re: Post 1), ba tigaie duamne te-a facut netu ca pa porc..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #4 » de Miky » 09 Dec 2014 16:45

O sa gasesti tu net ... o sa coboare zana cea buna a netului si la tine tigaita=))
Imagine
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #5 » de Bogdan » 09 Dec 2014 16:58

Ba tigaie lasa ca vb eu cu sora.ta si maica.ta si o sa vezi ca o sa.iti bage net.Fi dur tigaie pana la capat....duuuuur my brother from another mother!!!

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #6 » de Dami_eLit » 09 Dec 2014 16:59

am eu 3000 de metri de cablu si te ajut eu cu netu :ymhug:
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #7 » de Crazy_Bob » 09 Dec 2014 17:01

Lasa ca gasesti tu net sau te ajut eu de aici ca sunt mai aproape :)).Bafta si te asteptam iar cand o sa ai posibilitatea :D
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #8 » de Lone wolf » 09 Dec 2014 18:02

walid97 (Re: Post 1), Hai ca las eu Wi-Fi-ul meu fara parola numai ca sa poti juca si tu :D nu e prea mare viteza dar o impartim noi cumva :)) :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #9 » de ostil » 09 Dec 2014 19:58

las bre ca iti trimit intr-un sac
Imagine
Avatar utilizator

Re: WALID a.k.a Tigaie a ramans fara net!

Mesaj #10 » de amstaff » 09 Dec 2014 22:38

ca drept dovada, tigaie fura net in cipru, d'asta s-a dus acolo ! :))
Imagine
Mult Noroc!

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks