Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #1 » de Crazy_Bob » 08 Dec 2014 16:03

In primu rand imi cer scuze lu Maverick,Unicorn,Praslea si Lex pentru greseala mea sa las startu jocurilui pe mana la playeri si pentru haosu care sa intamplat dupa.Maverick cand team intrebat daca dai tu live pur si simplu puteai sa imi zici ca nu sti sa dai live si dadeam eu fara nicio problema.Am presupus ca asa cum am facut si cu amstaff si nu a existat nicio problema asa o sa fie si acu.Deaia vam pus sa jucati iar pentru ca si in a doua runda nici macar nu se daduse live.Am fost vina mea si gata.
Olimpiada asta a fost un dezastru cu multe probleme care in curand o sa se termine.
Rog pe cei implicati sa recunoasca greserile,sa uitam de tot si sa ne jucam in continuare pe server cu fun.
Este un simplu joc de distractie.Nu depinde nici viata noastra de el nici nimic.
Imagine
Imagine

Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #2 » de DeeJay » 08 Dec 2014 16:05

Crazy_Bob (Re: Post 1), bravo bob important e sa realizam ca gresim si sa incercam sa facem ceva sa nu se mai intample pe viitor. toata lumea greseste dar important e sa intelegi cand gresesti. acum sa jucam duuuurrrr! :D

PS: e o vorba veche, numa cine nu face nimic nu greseste ;)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #3 » de Maverick » 08 Dec 2014 16:17

Pe mine si unicornu nu trebe sa ne incluzi in scuzele tale .. nu avem treaba cu scuzele tale nici nu stiu de ce iti ceri scuze .... viata merge inainte alta data fi mai atent la ce faci si nu e ca nu stiu sa dau live , habar nai cand jucam eu pe server de mix poate nu stiai ce e ala cs deci nam ce sa zic nimic mai mult " Din cauza unei potcoave s-a pierdut un cal, din cauza unui cal s-a pierdut un mesaj, din cauza unui mesaj s-a pierdut un război "
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #4 » de WALID » 08 Dec 2014 16:27

Ba Maverick tu esti nebun, in primul rand dc dai vina pe mine ? in al doilea rand sti ca jumate din meci nu ati jucat live deloc, ai zis ca sti sa umbli cu comenzile si ce ai facut tu a fost haos si ala sa suparata ca nu stia daca e live sau nu si a iesit nu mia zic de Unicorn care a fost pe mid de 2 ori.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #5 » de Maverick » 08 Dec 2014 16:29

walid97 (Re: Post 4), ba incompetentule cum jumate de meci nam jucat live esti dus ? au fost 3 ture pe care leau luat ei apoi a dat bob live daca nu iti convine iesi acasa si nu ma mai **** la cap
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #6 » de Bogdan » 08 Dec 2014 16:54

Maverick no offense dar se pare ca nu ai inteles nimic din topicul asta. Iti urez drum bun in Spania, sa culegi cat mai multe capsunele si banane :)).
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze pentru greserile de aseara

Mesaj #7 » de DeNy » 08 Dec 2014 17:02

Da Maverick , si eu imi cer scuze ... ca am insistat sa ramai...alegerea iti apartine tie :-*
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks