Eu cu cine votez?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Eu cu cine votez?

Chestionarul s-a închis pe data de 16 Noi 2014 12:04

Victor Ponta
4
15%
Klaus Iohannis
17
65%
Nu merg la vot
3
12%
Merg si anulez votul
2
8%
 
Voturi totale : 26

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #11 » de DeeJay » 08 Noi 2014 13:31

Va multumesc domnule Ponta!
Posted on November 6, 2014 by veronicole

Domnule Ponta, sunt o romanca din diaspora… una din aceea pe care dumneavoastra o numiti “dusmanca a Romaniei”… cu alte cuvinte, o tradatoare care denigreaza tara si numele ei peste hotare.
Va scriu ca sa va povestesc cum imi denigrez tara atat eu cat si ceilalti romani pe care ii cunosc – macar sa aflati direct de la sursa cum stau lucrurile.
Voi incepe prin a va spune ca..

continuarea -> http://dulciurisidulcegarii.wordpress.c ... ule-ponta/

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #12 » de DeeJay » 17 Noi 2014 18:43

inca o data situl nostru a avut dreptate la statistica de vot!
Pe site Iohannis a invins decisiv, in realitate la fel :D
Bravo pentru ca am evitat ca Victor Ponta sa devina un fel de Vladimir Putin al Romaniei!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks