Eu cu cine votez?

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Eu cu cine votez?

Chestionarul s-a închis pe data de 16 Noi 2014 12:04

Victor Ponta
4
15%
Klaus Iohannis
17
65%
Nu merg la vot
3
12%
Merg si anulez votul
2
8%
 
Voturi totale : 26

Eu cu cine votez?

Mesaj #1 » de DeeJay » 03 Noi 2014 12:04

Sunt curios care mergeti la vot cu cine veti vota in turul 2 pentru presedintele Romaniei.
Dupa 25 de ani in care am fost condusi de incompetenti credeti ca se va schimba ceva?
Noi, cei pana in 50 de ani, o sa reusim sa votam cu cine trebuie chiar daca la sate batranii sunt cumparati cu galeti si pixuri?
Sper sa fie bine..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #2 » de cristi971 » 03 Noi 2014 18:18

Eu nu votez cu nimeni frate nu merita aia voturile noastre Daca ajunge Ponta ala ne vinde si pe noi numai taxe o sa vedem :) sunt sigur ca el o sa ajunga oricum nu avem ce face. Ma mira cum pot oameni sal voteze pe ala?
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #3 » de DeeJay » 04 Noi 2014 22:51

Ultimele noutati:
Ponta promite autonomia Ţinutului Secuiesc pentru a obţine voturile maghiarilor
Preşedintele PRM, Corneliu Vadim Tudor, a semnat, marţi, cu liderul UNPR, Gabriel Oprea, un protocol pentru susţinerea lui Victor Ponta în turul 2 al alegerilor prezidenţiale. "Am ales răul cel mai mic", şi-a justificat Vadim gestul.

Sper ca Ponta sa se duca in iad unde va sta alaturi de Vadim, Satana si Saddam Hussein!
ImagineImagineImagineImagine
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #4 » de Artamess » 04 Noi 2014 23:38

=)) Kelemen Hunor declarase ca el il sustine pe Ponta si indemna maghiarii sa il voteze..
AA??? How about no?
INTERESEUL JOACA FESUL.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #5 » de DeeJay » 04 Noi 2014 23:44

Artamess (Re: Post 4), sa vedem ce face udmr-ul acum, pt ca au zis ca nu se mai aliaza cu Ponta din cauza lu Vadim, iar Iohannis a zis ca el nu se aliaza cu nimeni deci oarecum udmr ramane in aer hahahahaha
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #6 » de Bogdan » 05 Noi 2014 11:32

DECI....VOTATI CU IOHANNIS PORCI MICI SAU VOM FI SODOMIZATI!!!! :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #7 » de DeeJay » 05 Noi 2014 21:39

hahahaha ->
intai il face carpa apoi il pupa in cur =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #8 » de cristi971 » 06 Noi 2014 15:39

Asta e culmea rau frate il face carpa si dupa se schimba. :)) :)) :)) :)) :))
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #9 » de DeeJay » 06 Noi 2014 17:59

NU PONTA!! uite ce vor sa faca cretinoizii:
România are cea mai scăzută fiscalitate din Europa şi va veni momentul în care nivelul actual de 16% al cotei unice să fie reconsiderat pentru că pretenţiile sunt în creştere, a declarat în urmă cu o săptămână, la Europa FM, Călin Popescu Tăriceanu, propus de Victor Ponta pentru funcţia de premier.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Eu cu cine votez?

Mesaj #10 » de Maverick » 06 Noi 2014 22:40

Eu votez cu mine ! ministri sa o ia ....
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks