Imi cer scuze!

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Imi cer scuze!

Mesaj #1 » de Left » 24 Aug 2014 04:50

Recunosc ca azi noapte in jur de ora 1 sau 1:30 ora romaniei am intrat pe css.infinityzone.ro fiindca serverul xb era gol si totusi aveam chef sa joc cs.
Stiu ca am incalcat regulamentul de admin si presupun ca o sa raman fara el. Dar intrand pe infinity am jucat nu mai mult de 1:30 si am adus un player pe xb. numele lui este LetGo... cu care am mai jucat pe xb in jur de o ora ca s-a bagat la somn...
Totusi eu ma intreb de ce este serverul asa gol de la un timp?? unde sunt toti playerii care erau odata??? Ca de ceva timp pe xb intra doar vre-o 9 sau 10 si cand intra mai multi nu raman mai mult de 2-3 ore si iar se goleste...
Mereu cand intram pe xb erau cel putin 14 jucatori... dar nu stiu ce s-a intaplat.
Si ca sa inchei... vreau sa imi cer scuze ca am incalcat regulamentul si am intrat pe alt sv.. dar uneori cand vad ca pe xb nu e nimeni... nu imi vine sa intru... sa ma joc singur cu pistolul!

Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #2 » de DeeJay » 24 Aug 2014 10:16

Left (Re: Post 1), e gol sv pentru ca lumea e in vacanta sau concediu de vara.. o sa vezi ca din septembrie se va repopula.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #3 » de Lone wolf » 24 Aug 2014 10:35

DeeJay (Re: Post 2), esti sigur ca toti sunt in vacanta si nu joaca, eu in ultimile zile am vazut "adminii" de pe XB care jucau pe acelasi infinity, pgl in timp ce pe XB se jucau ceva jucatori.. :-\
Imagine
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #4 » de DeeJay » 24 Aug 2014 10:35

Lone wolf (Re: Post 3), o sa se faca si curatenie, astept ca nik sa verifice adminii si sa imi spuna care sunt aia incompetenti sa ii dam afara.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #5 » de Lone wolf » 24 Aug 2014 10:38

DeeJay (Re: Post 4), chiar ar mai trebui ca cateodata e nevoie de admin pe sv, dar el e pe alt sv..."bine" macar ca e putina lume si se poate da un nominate si un rtv ca sa se schimbe mapa pe ceva mai bun si mai jucata
Imagine

Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #6 » de Left » 24 Aug 2014 15:27

eu v-am spus ce am avut de spus.. acum voi decideti... oricum eu o sa joc in continuare pe xb..
Avatar utilizator

Re: Imi cer scuze!

Mesaj #7 » de ostil » 25 Aug 2014 17:55

Left (Re: Post 6), bre nu cred ca ai facut o crima, mai ales ca vii aici si spui.
Cred ca DJ are dreptate, sunt ceva ani de cand jucam si fenomenu se repeta ( vara mai toti avem cate ceva de facut dar ne revenim cu siguranta )
Referitor la cei care merg pe alte sv. nu fac altceva decat ca se da dupa cum bate vantu adica sufera de dubla personalitate ( sigur stiiti voi ce vreau sa spun dar nu o fac sa nu par badaran )
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks