Zidul rusinii

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Zidul rusinii

Mesaj #1 » de DeeJay » 03 Mai 2014 17:10

GameForest este un loc public pus la dispozitie de o mana de oameni care se dedica si care muncesc pentru a tine aceasta comunitate online!
In acest topic, denumit sugestiv "ZIDUL RUSINII" vor aparea oamenii nesimtiti care nu stiu sa aprecieze un lucru de care beneficiaza in mod GRATUIT.
Aceasta comunitate inseamna bani si timp investit de membrii fondatori: DeeJay, Ike, Eseth, Cristina, Nik si daca nu va convine cum procedam noi atunci puteti sa va luati jucariile si sa va duceti in padure.

Trz - ala care se vaita mereu, care crede ca le stie el pe toate, imi da mesaje de love pe privat, le voi posta aici ca sa vedeti un exemplu de dejectie a naturii:

mesaj1
Discutie

Dată expediere: Sâm Mai 03, 2014 1:13 pm
Expeditor: TRZ (!user banat!)
Destinatar: DeeJay

Ca sa iti raspund la intrebarea, de ce intru pe server cand am zis ca nu mai intru.
Acum, pe serverul celalat este gol, in acest moment daca nu aveam ban, jucam pe serverul XB, mai ales daca-mi placea harta.
Revenind la discutia de ieri, si banuiala ta din vise, acum ma obligi sa chem lumea pe serverul gol, pentru ca nu am posibilitatea sa joc cu ei pe serverul care sunt (XB). Ei mi-au dat invite si le-am zis ca am ban si motivul acela inept, au ras si cu fundul.

Acum ma intreb, sa ii invit pe serverul acela si sa fac ce banuiai tu ?
In situatia asta nu sunt putin obligat sa fac asta ?

Ca idee, i-am refuzat sa vina sa joace cu mine pe serverul care, probabil, ti-a distrus viata, de esti asa de casunat pe el.

Convorbire steam:
JUCATOR XB: dc ai ban?
TRZ: asa presupune
TRZ: si eu am si gag
TRZ: cum sa chem lumea ?
JUCATOR XB: plm
JUCATOR XB: is o groaza de codati si nu le fac nimica
JUCATOR XB: fale reclamatie
TRZ: am facut pe forum
TRZ: zice ca de cand am intrat eu pe server, s-a gloit
TRZ: si eu sunt de vina
TRZ: iti dai seama, mi s-a blocat creierul cand am auzit ce prostii scoate DJ pe gura
JUCATOR XB: dejjayy tio zis
JUCATOR XB: ?
TRZ: da
TRZ: :))
JUCATOR XB: dejay i un tampit
TRZ: stiu
JUCATOR XB: iam zis in 2 zile 4 codati nu leo facut nimica
JUCATOR XB: dejay e degeaba
TRZ: cred ca e putin redus mintal, medical serios, nu gluma
TRZ: are o gramada ani si gandeste ca un copil
JUCATOR XB: fai lui reclamatie
JUCATOR XB: si sai scoata adminu ca abuzeaza si nusi face treaba pe care ar trebui sa o faca si asata
JUCATOR XB: asta* e
TRZ: oke
TRZ: ma bucur ca mai sunt persoane care isi dau seama ca DJ e pilaf
JUCATOR XB: nu numa noi doi is mai multi

Nu ma obliga sa invit toti prietenii de pe steam pe serverul acela, nu imi sta in caracter. Eu intru si joc acolo unde e lume nu stau sa mut lume de pe un sv pe altu.


mesaj2
Re: Discutie

Dată expediere: Sâm Mai 03, 2014 4:21 pm
Expeditor: TRZ (!user banat!)
Destinatar: DeeJay

Perfect.
Acum nu ma mai mustra constiinta daca o sa invit pe cei de pe XB pe Infinity.
Eu jucam cu ei pe xb, acum ma obligi sa le propun sa jucam pe inf.

Realitatea si adevarul dor, atunci cand vezi parerea jucatorilor, chiar si cei care au admin, despre tine. Si e si corect sa aiba parerea asta, ai o gandire de tot kkt-ul. Intodeauna ai actionat nedrept, stiidu-te inferior si depasit de situatie. Cum ai dat TC la topicul cu mine, pentru ca te simteai incapabil sa porti o discutie cu mine si nu aveai argumente reale si stricte pentru ban-ul dat.

Acum vazand parerea la majoritatea jucatorilor, ar trebui sa iti dai seama de ce a iesit lumea de pe server. Nu sa dai vina pe mine

Tin sa te felicit pentru ca in continuare reusesti sa-mi dai SHUTDOWN la creier cu gandirea ta
Voluntar, cand stiu ce varsta ai, tind sa am niste asteptari pe domeniul logica si corectitudine, dar tu dai dovada de o gandire copilareasca a unui copil de maxim 14 ani.

Iti urez sa ai parte de gandirea ta si in viata de zi cu zi, si sa te bucuri de beneficile ei din plin. Cred ca se fac si concursuri pentru "Cel mai mic IQ"


trz ai dovedit inca o data cat de cretin poti sa fi :ymsick:

LE: intre timp am gasit si cine era partenerul de discutie cu trz:
DeeJay: daca vrei sa ma faci tampit poti sa imi scrii direct nu sa discuti cu retardu de trz despre mine ok?
Paduraru' @SpiK3's!: deejay sincer nu vb cu el dar tiam zis de 2 jucatori ca au coduri frate si tu nu leai facut nimic nici tu nici yahoo nici davidoff si nici un admin eu dc ma joc pe server ca sa dau de ratati cu coduri daca ma ascultai si i verrificai imi bagam pla in tzr nul cunosc nu ma intereseaza de el intelegi
Paduraru' @SpiK3's!: credema ca am mai multa experienta in codati ca oricare alt admin de pe server
DeeJay: nu au cod aia de care zici
Paduraru' @SpiK3's!: am umblat cu coduri deastea
DeeJay: iar faptul ca teai inhaitat cu trz ala si ma vorbeati pe la spate uite ca el mia dat discutia care a avuto cu tine
Paduraru' @SpiK3's!: ma doare pe mine de trz si stiu ceam zis si de tine
Paduraru' @SpiK3's! is now playing Counter-Strike: Source. Click here to join.
Paduraru' @SpiK3's!: tu crezi ca de tampit ce sunt tiam zis numele lor
Paduraru' @SpiK3's!: oi fi eu tampit da nici chiar asa
DeeJay: desi nu e treaba mea sa stii ca ma uit mereu dupa codati
Paduraru' @SpiK3's!: inf scuze ca team facut tampit da nui primu care se plange
DeeJay: http://steamcommunity.com/id/egslym/
Paduraru' @SpiK3's!: si caciula si tata ciorapel .. or spus acelasi lucru
DeeJay: uite unu care ai zis ca are cod
DeeJay: are peste 3k ore in css
Paduraru' @SpiK3's!: inf laso asa ca pe mine oricum nu ma intereseaza nu am admin nu ma intereseaza da iti pleaca lumea de pe server
Paduraru' @SpiK3's!: si aseara pe al 11 cam asa erau 3 pe server cu tot cu mine
DeeJay: unde pleaca?
DeeJay: xb e cel mai bun server steam din ro
Paduraru' @SpiK3's!: stiu deejay stiu
DeeJay: poate se duc la mixuri
Paduraru' @SpiK3's!: esti tu asa sigur in timpul liber la 11 sa fie numa 3 player pe server?
DeeJay: sunt perioade si perioade
DeeJay: sunt seri in care sunte 40-50
DeeJay: seri in care sunt 10
DeeJay: asa e mereu
Paduraru' @SpiK3's!: inf dejay mi vreai sa ma cert cu tine tiam zis pe mine nu ma intereseaza
Paduraru' @SpiK3's!: uite imi cer scuze ca team facut tampi
DeeJay: ai grija cu trz ala ca e retard treaba ta
Paduraru' @SpiK3's!: am inteeles


macar asta si-a cerut scuze.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #2 » de Cristina » 03 Mai 2014 17:35

Aaaaaam si eu una!!! :D
Arici aka K-ro mi-a lasat un mesaj frumos pe tumblr.

+18 img.
k-ro aka arici.jpg
k-ro aka arici.jpg (298.39 KiB) Vizualizat de 164 ori
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #3 » de revendor » 03 Mai 2014 19:48

Cred ca se fac si concursuri pentru "Cel mai mic IQ"


Nu se mai fac, că le-a câştigat el pe toate.
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #4 » de Davidoff » 03 Mai 2014 20:47

Da, domnu SpiK3's! tot comenteaza de obicei cand intra pe server, si suferea in seara aia incontinuu sa ne uitam pe Caciula, sa le dam ban unora, etc. Cand vor invata si ei sa faca un demo si sa In fine. I-am zis ca omu e ok, si a continuat sa se planga pe admin chat. Trz m-a cautat azi pe steam si ma chema sa joc pe nu stiu ce server. Ma gandesc ca nu se opreste sa faca asta. Sper sa nu fi fost off-topic. Atat am avut de zis.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #5 » de Maverick » 03 Mai 2014 20:59

Daca nu esti admin asta nu inseamna ca nu poti face demo si sa il pui pe server ! eu desi nu mai sunt admin daca vad ceva suspect ma uit si daca mi se pare ca are ceva fac demo atunci cand sunt pe server , cand nu sunt pe server sunt admini care isi fac treaba ! un admin nu poate acoperi 30 de playeri dar deja cand sunt 3 -6 admini online se mai uita fiecare pe unu sau altul si isi fac treaba ! si pe mine ma injurat domnul dar am tacut si am trecut cu vederea si miam vazut de treaba
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #6 » de Algorythm (!user banat!) » 04 Mai 2014 14:22

Hahaha, in ce hal scrie K-ro ala :)))).
sarcasm
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #7 » de Gigel » 04 Mai 2014 16:47

Cristina scrie:Aaaaaam si eu una!!! :D
Arici aka K-ro mi-a lasat un mesaj frumos pe tumblr.

+18 img.
k-ro aka arici.jpg




Imagine
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #8 » de Bogdan » 04 Mai 2014 19:43

Niste impotenti...ei se cred in padure si din fata tastaturii sunt mari si tari :)....pai kro ala se uita drq in doua directii de nici nu stii cu cine vorbeste daca are 2 persoane in fata, iar trz se crede prea inteligent dar de fapt el este un amarat care isi face selfie cu diverse masini ,marca Opel, de pe strada si apoi se lauda ca sunt ale lui. :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #9 » de thony » 05 Mai 2014 21:57

=)) este genial topicul acesta doamne ca rad cu lacrimi =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Zidul rusinii

Mesaj #10 » de iseedead » 06 Mai 2014 08:28

wtf!!! ma lasat cu gura cascata kro

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks