abuz Artamess (topic devenit aberatie totala)

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

abuz Artamess (topic devenit aberatie totala)

Mesaj #1 » de Nashu » 10 Apr 2014 23:42

propun sa i se scoata adminul, nu stie ce sa faca cu el si da in abuz
schimba mapele dupa bunul plac, fara sa tina cont de ce s-a votat

Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #2 » de Slayer90 » 10 Apr 2014 23:42

da-mi un exemplu
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #3 » de Nashu » 10 Apr 2014 23:46

acum 5 min, dupa ce a iesit la vot 2000, la nici un minut a schimbat cu kabul, motivand ca era harta de pe locul 2 la vot... damn.... nu e de inteles logica
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #4 » de Slayer90 » 10 Apr 2014 23:46

i-a cerut cineva sa o schimbe?
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #5 » de yahoOo » 10 Apr 2014 23:47

o dovada?
Loading ... ████████████ 99.9%

Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #6 » de Artamess » 10 Apr 2014 23:47

Abuz zici?
Se joaca pe server 35 hp, dupa care se da cu greu rtv:
Pe primul loc 2000$
Pe locul 2 Kabul
Se schimba harta pe 2000$ urlati toti ca ce ii cu harta asta. O schimb eu in Kabul ca doar era a doua varianta cu numarul de voturi identic si e abuz?
Tu unde ai fost sa dai cancelvote cand intra harti de genul asta? Bine ca striga altii in gura mare : Dati ma RTV ca nu e buna mapa asta!
Unde esti cand tine Nik morala: bagati ma harti mari!

"nu stie ce sa faca cu el si da in abuz" Te rog frumos sa imi faci un raport cu activitatea mea ca admin in ultimele luni ca sa clarifici treaba.
Acum ori facem Reclamatie ca lumea ori ne lasam de meserie.
Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #7 » de Cristina » 10 Apr 2014 23:48

Chiar eram pe faza cand s-a schimbat harta din 35HP in 2000$ si mi se parea total absurd. Mai ales ca erau 15 oameni pe server.
Din partea mea, noroc ca era ea pe server si a schimbat harta in ceva mai bun. Ala nu e abuz!
Am facut si eu faza asta acum cateva ore, pentru ca oamenii NU dau nominate si la vot intra harti random. In plus se voteaza mereu aiurea. 8-|
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #8 » de DeeJay » 10 Apr 2014 23:53

nashule ai dato in china cu reclamatia asta..
totul se va intoarce impotriva ta mai ales ca in ultima vreme mai multi au zis de ce esti admin ca nu faci mai nimic.
ce sa zic no comment..

kurtos keep up the good job!

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #9 » de pRaf ala micu » 10 Apr 2014 23:53

parerea mea e ca a facut bine,eu am iesit dupa ce ati votat ca idiotii 35hp cand eram 20 de persoane pe sever (fara sa mai numar si spectatorii),si tu vii sa te plangi ca a facut abuz? ca ce ca a pus o harta care se poate juca in 15...pfff esti dezamagitor...
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #10 » de Nashu » 11 Apr 2014 00:08

nu mi se pare ca am dat-o in china deloc, reactia celor de pe server m-a convins sa postez, erau nemultumiti de schimbare
sa asteptam si parerea lui truebene, caciula.. si altii care erau pe server
schimbarea in kabul n-a facut altceva decat sa goleasca serverul, atat. au ramas jumatate din cati erau pe 35
si prafulet, nu am venit sa plang ci doar sa-mi exprim nemultumirea ca unii admini nu-si fac treaba cum trebuie, e greu de inteles? iti mai explic daca e nevoie

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks