abuz Artamess (topic devenit aberatie totala)

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: abuz Artamess

Mesaj #41 » de Davidoff » 12 Apr 2014 15:08

:)). I-auzi, Nashule
Imagine

Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #42 » de Lone wolf » 12 Apr 2014 15:11

Algorythm scrie:Pai ba baiatule
baiat??? nashul cred ca e cam de virsta tatalui tau si tu vb de parca v-ati jucat in nisip impreuna
P.S. scuzati de off topic :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #43 » de Algorythm (!user banat!) » 12 Apr 2014 15:12

Tu crezi ca am 11 ani? Stiu de ce am scris asa.
sarcasm
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #44 » de Davidoff » 12 Apr 2014 15:13

Lone wolf (Re: Post 42), Ai vazut cumva tu pe aici pe cineva sa vorbeasca gen cu Sparta, Walid, Deejay, sau altii, mai mari, cu Nenea, sau sa foloseasca pronumele de politete? Ce ar mai fi.
Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #45 » de thony » 12 Apr 2014 15:15

doamne inchideti naiba topicul asta ca escaladeaza deja muntele venus =))
Imagine

Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #46 » de Bogdan » 12 Apr 2014 15:23

Nu inchidem pana nu ne spune nashul daca vrea sa ii explic in paint sau nu. :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #47 » de Davidoff » 12 Apr 2014 15:24

Bogdan (Re: Post 46), Domnu Nashu* :)))
Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #48 » de sNex » 12 Apr 2014 19:03

Nik eu zic sa deschizi un topic cu explicatiile tale in paint . Ar fi criminal , mega caterinca :)) .
=))
Imagine Imagine
Imagine

Imagine
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #49 » de Cristina » 12 Apr 2014 19:43

Terminati cu Offtopic- ul.

Gigel (Re: Post 39), si iar esti pe langa subiect. Vorbesti la general si nu despre Artamess si asta nu e topic cu reclamatie facuta ownerilor legat de criteriile de alegere a adminilor. In plus nu s-a luat nimeni de Nashu asa din senin si din nimic. El a ales sa faca reclamatie persoanei gresite.


Moving on.

Algorythm (Re: Post 40), imi amintesc ca ai spus pe chat de faza aia cu schimbatul hartilor dar nu ai facut reclamatie ca nu era asa mare branza.

P.S. Eseth (Re: Post 38), era prea de tot sa vina unu cu reclamatie Plug-in ! 8-|


P.S.2. NU am inchis inca topicul asta ca intr-o oarecare masura imi sunteti amuzanti cum va agitati voi asa pe langa subiect si gasiti la fiecare post o alta chestie s-o dezbateti. Despicati firul in continuare... 8-|
Avatar utilizator

Re: abuz Artamess

Mesaj #50 » de Bogdan » 12 Apr 2014 19:44

Crissman eu tot astept sa vad daca Nashu vrea explicatia si in paint sau nu :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks