UMF

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

UMF

Mesaj #1 » de Slayer90 » 28 Mar 2014 11:51

Frati padurari de pretutindeni!

Pentru cei interesati, astazi de pe la ora 10 incepe transmisiunea LIVE a celui mai mare festival (din punctul meu de vedere) de muzica electronica facut vreodata, ULTRA MUSIC FESTIVAL. Festivalul tine 3 zile si ii are ca invitati pe cei mai mari DJ ai planetei. Totul va fi transmis prin intermediul YouTube-ului. O sa postez mai jos link-urile. Daca vreti sa va simtiti bine, puteti da "o geana" incepand cu ora 10 PM. Eu voi fi prezent atat pe forum cat si pe YouTube pentru eventualele discutii.

ZIUA 1

ZIUA 2

ZIUA 3

line up-ul evenimentului il gasiti aici: http://www.ultramusicfestival.com/lineup

Sa aveti o zi buna! Long Live EDM!

P.S.: Asta in cazul in care tzaranii de la net nu-mi taie cablu. Au fost unele probleme zilele astea si cica maine ar lucra, acum sa vedem. Daca lucreaza la fel cum merge acum, e clar.

Avatar utilizator

Re: UMF

Mesaj #2 » de thony » 30 Mar 2014 01:55

intradevar mam uitat si ieri si azi si e muzica buna dar pacat ca nu se gasesc melodiile mixate pe youtube am incercat sa le caut cu shazam si nu am gasit nici una
Imagine
Avatar utilizator

Re: UMF

Mesaj #3 » de Slayer90 » 30 Mar 2014 09:36

din pacate da... Or sa apara, stai linistit. Majoritatea sunt piese noi :)

\ post actualizat: 30.03.2014 | 9:45 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Dupa mine, cel mai tare show l-au facut cei de la W&W
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks