Cafeneaua suparatilor

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Urmăritori: bibanu47

Cafeneaua suparatilor

Mesaj #1 » de bibanu47 » 08 Mar 2014 16:50

Buna ziua,

Deschid acest topic pentru postarea si dezbaterea problemelor de care ne lovim zilnic la locul de munca,in familie sau etc si eventual vom incerca sa ne ajutam intre noi macar cu un sfat.
Mentionez ca acest topic nu promoveaza litigii in direct(pentru asta aveti MP) ale unor utilizatori ai forumului,ci doar le consiliem dupa ce vor fi expuse.
Multumesc pentru intelegere.
Urasc prostia si omul beat.
Topic reparatii auto: viewtopic.php?f=158&t=2848
Vizionati reparatiile: http://www.youtube.com/my_videos?o=U

Avatar utilizator

Re: Cafeneaua suparatilor

Mesaj #2 » de pRaf ala micu » 08 Mar 2014 17:03

Acum ceva timp,i-am spus sefului cam ce parere aveam eu despre modul in care se comporta cu o parte din subalternii sai,ceea ce aparent nu i-a placut ca doar adevarul de cele mai multe ori e greu de acceptat,iar din acel moment imi cauta mereu nod in papura si incearca sa ma "futa",cum ar trebuii sa procedez,nu-mi pomeniti de demisie ca nu se va intampla,numai iau somaj :D.
Avatar utilizator

Re: Cafeneaua suparatilor

Mesaj #3 » de Algorythm (!user banat!) » 08 Mar 2014 17:04

"Fute-l" si tu :)))
sarcasm
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks