Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #1 » de Evreu » 05 Mar 2014 16:35

Tare vreau sa stiu si eu de ce am luat ban permanent de pe teamspeak, fara sa fac reclama, injur pe cineva sau sa deranjez in vre-un fel.

Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #2 » de Eseth » 05 Mar 2014 16:35

Evreu (Re: Post 1), :)) Esti funny.

<15:34:06> "ImBackAgain": moldovean prost invata sa scri bemeai capu
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #3 » de DeeJay » 05 Mar 2014 16:42

ah ce ma bucur.

ps eseth trebuie facute niste reguli la ts si puse acolo.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #4 » de Evreu » 05 Mar 2014 16:53

Imi cer scuze dar eu nu sunt ImBackAgain, eu eram IroN pot dovedi si cu screen.

Imagine
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #5 » de Eseth » 05 Mar 2014 17:03

Evreu (Re: Post 4), Nici reclama la alt server n-ai facut? Nici n-ai zis ca sunt numai cocalari aici? /:)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #6 » de Evreu » 05 Mar 2014 17:10

Fratie nu-mi mai cauta nod in papura, nu ai nici o dovada care sa ateste faptul ca am facut reclama, sau ca am jignit sau orice altceva.

Daca e Privat Teamspeak-ul mentionati va rog in description sau pe Forum, daca e Public, adu-mi o dovada, sau lasa-ma sa stau linistit.

Stau sa ma feresc de polonezu care are Channel Admin sa nu cumva sa auda ca vorbesc ceva de el, cu toate ca ne simt de 2 ani si ceva si stam zi de zi pe Teamspeak.

In fine, e cam bullshit ce se-ntampla, si ca sa n-o mai lungim, mi se scoate ban-ul sau nu?

Si daca mi se scoate pot sta si eu linistit intr-o camera fara amenintari de genul "Daca mai faci galagie iti dau ban. Daca mai injuri iti dau ban (Injurandu-mi prietenii cu care stau, nu pe polonez)" si asa mai departe.
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #7 » de Eseth » 05 Mar 2014 17:11

Evreu (Re: Post 6), Iti scot banul daca promiti ca nu faci spam si nu injuri alti utilizatori.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #8 » de Evreu » 05 Mar 2014 17:14

Din nou te intreb, ai vre-o dovada sa ateste cumva spusele tale?

Nici macar pe room cu mine nu ai intrat sa vezi ce vorbesc, te-ai bazat pe cuvantul unui om invidios, care de fiecare data cand aude ca fac ceva progresiv pentru serverul meu de Rust, jigneste si ameninta.

Si nu vorbesc aiurea, pot aduce print-uri cu Poke de azi de la pranz, cand a intrat polonezul doar sa imi aduca la cunostinta ca voi primi ban in decursul zilei, dupa carea iesit.
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #9 » de Eseth » 05 Mar 2014 17:18

Evreu (Re: Post 8), Am martori, asta e suficient. Acum astept promisiunile ca n-o sa mai faci spam si n-o sa injuri oamenii. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #10 » de Evreu » 05 Mar 2014 17:28

Ce martori ai tu frate, ca nu erai decat tu, in Welcome Room, si Polonezul in Gangbang

Eu nu i-am scris 1 cuvant nici lui Polonezu' nici tie.

Si asteapta mult si bine, ca nu eu is cel care arunc cu banuri fara numar, doar pe spusele unora.

Cand am sa gresesc, am sa-mi cer scuze si-am sa promit sa nu se repete, dar momentan, cam e invers situatia.

Te rog din suflet nu te mai comporta cu mine ca si cu un copil, si fi barbat si asuma-ti macar faptele.

Numai incerca sa te scoti sau sa-l protejezi pe acel ingrat pe numele lui Andrei Cristian.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks