Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #11 » de Eseth » 05 Mar 2014 17:37

Evreu scrie:Ce martori ai tu frate, ca nu erai decat tu, in Welcome Room, si Polonezul in Gangbang

Nu vorbesc de momentul in care ti-am dat ban. Ai mai fost pe server si ai avut ocazii sa vorbesti cu Polonezu si altii.
In fine, da-mi user id si iti scot banul. Next time o sa am dovezi directe.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #12 » de pRaf ala micu » 05 Mar 2014 17:40

:)) =)) eu zic ca aveti prea mult timp liber !!
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #13 » de Evreu » 05 Mar 2014 17:52

Ti-l trimit in privat
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #14 » de DeeJay » 05 Mar 2014 18:21

eseteee vreau reguli puse pe serveru de ts!
altfel il fac privat cum era inainte!!!

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #15 » de Gigel » 05 Mar 2014 18:24

Castigi ceva daca-l lasi public ?
Imagine

Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #16 » de DeeJay » 05 Mar 2014 18:29

Gigel (Re: Post 15), ma gigele, tu crezi ca eu am facut aici toate astea ca sa castig ceva?
Eu am facut aici un loc ca sa avem unde sa stam toti intr-o atmosfera de prietenie si fun (pe care unii vad ca nu o respecta)... Dar totusi vreau sa fie niste reguli de bun simt la tot ce tine de gameforest... altfel daca asa nu se poate fac totul privat cum am mai zis mai demult..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #17 » de DeeJay » 05 Mar 2014 18:35

Evreu (Re: Post 6), linistit poti sa stai doar daca ai camera ta pe ts. asta inseamna ca trebuie sa fi membru gold (sa donezi minim 10eur) si vei avea o camera cu 10 sloturi.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #18 » de Cristina » 05 Mar 2014 18:55

Deci data viitoare cand X sau Y sau Polonezu este injurat/amenintat/abuzat etc. face frumos un print screen, un copy/paste sau un topic in care vine cu ceva dovezi se plange cine cand si ce a zis si atunci putem sa incepem sa ne balacrim ca tziganii la usa cortului.

Deocamdata scoateti banul dat omului ca e putin aberanta faza asta. 8-|
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #19 » de DeeJay » 05 Mar 2014 19:11

ca sa concluzionam, daca ai room privat la noi pe ts poti sa faci ce vrei, poti sa dai ban la toata lumea de pe room care te deranjeaza etc.. e roomul tau!!(aviz polonezu..)
in rest pe canalele publice trebuie respectate niste reguli de bun simt pe care le va face eseth.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Ban pe Teamspeak pentru ca Polonezu'

Mesaj #20 » de pRaf ala micu » 05 Mar 2014 22:39

eu vreau sa il reclam pe donnie ma injura mereu in ts :( imi zice ca sunt bot,asa ceva nu se mai poate

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks