Un Clan Nou

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Urmăritori: melc

Re: Un Clan Nou

Mesaj #11 » de Artamess » 24 Feb 2014 18:05

SkizzoSkillz (Re: Post 10), Tu chiar nu intelegi ce inseamna "junior" ? omg...
Imagine

Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #12 » de Cristina » 24 Feb 2014 18:07

SkizzoSkillz (Re: Post 10), tu ii inviti pe aia care sunt deja in comunitate... si ii inviti pe majori in grupul minorilor.. bun!!! Altul cu HiChiu negativ. GIGELEEE, vino ici !!!!
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #13 » de pRaf ala micu » 24 Feb 2014 18:18

Bogdan scrie:Sa ii dea cineva invite in XB Juniors si sa se ocupe de padurarii minori, sa ii recruteze ca pa porci .

minunat,datii acolo invite sa devina purcelusul junior sef
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #14 » de Pikachu » 24 Feb 2014 18:23

pRaf ala micu (Re: Post 13), J.P. Junior Pig :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #15 » de pRaf ala micu » 24 Feb 2014 18:27

Cristina scrie:SkizzoSkillz (Re: Post 10), tu ii inviti pe aia care sunt deja in comunitate... si ii inviti pe majori in grupul minorilor.. bun!!! Altul cu HiChiu negativ. GIGELEEE, vino ici !!!!

ce rautacioasa esti,e mititel ma explica si tu bine la copilas sa inteleaga,ce te astepti sa gandeasca ca tine :(

SkizzoSkillz scrie:Mam Uitat La Clanul XB Juniors .. Dar sunt prea putini membri , si nici nu iam vazut vreodata pe server ... eu am vrut sa ii invit pe cei activi [ nik . sathana . cristy . Deejay . etc ] si care intra mai mult pe [server , forum ] :ymhug: ;) :D ......

Poti sa ii inviti doar pe cei mici ca tine,asta inseamna junior.

Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #16 » de yahoOo » 24 Feb 2014 18:37

Radu90 scrie:yahoOo (Re: Post 8), pai cauta-l singur si intra pe el, esti destul de maricel ca sa faci asta :))

\ post actualizat: 24.02.2014 | 5:02 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


sau e inchis?


[ Post made via Mobile Device ]
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #17 » de thony » 24 Feb 2014 19:08

ce topic interesant lesin doamne =)) =)) =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #18 » de yahoOo » 24 Feb 2014 19:14

eram pe telefon:)))

\ post actualizat: 24.02.2014 | 6:15 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


am vrut sa ii raspund...si sa ii zic...ca nu ii cunosc pe nimeni din clanul xb juniors si nu i-am vazut niciodata pe server de cand joc eu :D
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #19 » de thony » 24 Feb 2014 19:18

yahoOo (Re: Post 18), erai pe telefonul lipit de mar??? atunica te intelegem=))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #20 » de yahoOo » 24 Feb 2014 20:03

:)))...ala e AIFONU de rezerva :)))
Loading ... ████████████ 99.9%

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks