Un Clan Nou

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Urmăritori: melc

Un Clan Nou

Mesaj #1 » de ShowTime » 24 Feb 2014 17:03

Salutare ! In Acest Topic As Vrea Sa Va Spun Despre Un Clan Nou [ PORC ] Pentru Serverul CS:S Public #3 . B-)
Daca Sunteti De Acord Lasati Un Commentariu ! :D


Ziua Buna Tuturor !

[ Skizzo Skillz ] Copilu.
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^

Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #2 » de Artamess » 24 Feb 2014 17:13

Cred Ca Este De Ajuns Sa Auzi Cuvantul Porc In Fiecare Trei Minute. ( Doamne ce greu e sa scrii asa...)

In loc de [ P O R C] ce ar fi daca s-ar face un clan pentru juniori? ;;) Si te numim pe tine conducatorul clanului in frunte cu Enzo? Sa aduni tu toti padurarii mai mici sa ii chem pe server? Poate faci rost si de o echipa de juniori. Atasez propunerea la propunerea lui Copilu'.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #3 » de ShowTime » 24 Feb 2014 17:40

Nustiu ... Daca vreti mai multi clanul de juniori..... asa facem :D ^^
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #4 » de Cristina » 24 Feb 2014 17:42

Avem un mini grup pentru Juniori -> http://steamcommunity.com/groups/XbJuniors . :)
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #5 » de Artamess » 24 Feb 2014 17:43

Atunci din partea mea problem solved. :)
Imagine

Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #6 » de Bogdan » 24 Feb 2014 17:49

Sa ii dea cineva invite in XB Juniors si sa se ocupe de padurarii minori, sa ii recruteze ca pa porci .
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #7 » de ShowTime » 24 Feb 2014 17:58

Da Nik :)) Ii Recrutez Ca Pe PORCI .. :))
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #8 » de yahoOo » 24 Feb 2014 17:59

care este seful clanului XB Juniors sa imi dea si mie invite..:D
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #9 » de Radu90 » 24 Feb 2014 18:02

yahoOo (Re: Post 8), pai cauta-l singur si intra pe el, esti destul de maricel ca sa faci asta :))

\ post actualizat: 24.02.2014 | 5:02 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


sau e inchis?
Avatar utilizator

Re: Un Clan Nou

Mesaj #10 » de ShowTime » 24 Feb 2014 18:04

Mam Uitat La Clanul XB Juniors .. Dar sunt prea putini membri , si nici nu iam vazut vreodata pe server ... eu am vrut sa ii invit pe cei activi [ nik . sathana . cristy . Deejay . etc ] si care intra mai mult pe [server , forum ] :ymhug: ;) :D ......
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks