Salutare padurari !

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Salutare padurari !

Mesaj #1 » de Leito » 24 Feb 2014 00:01

Salut padurari nebuni...in acest topic vreau sa imi cer scuze in fata celor care am vorbit urat cu ei...Enzo..Cristina si Ostil...am vorbit intr-adevar urat cu toti trei..dar asa cum va respect eu pe voi trebuie sa ma respectati si voi pe mine..stiu ca aveti o varsta ..si sa va mai spun ceva..sper sa intelegeti..eu nu scriu acolo la promovari admini sa ma laud...am citit aproape toate topicurile de la acest server..regulament cereri admin si multe altele..si am vazut intr-un topic in care deejay spunea sa scriem acolo pe cine aducem in aceasta comunitate..si eu am ascultat de el..

Eu vreau doar sa ajut aceasta comunitate ..nu sa fac probleme ..asa aiurea..deci sper sa ma intelegeti ..Inca o data imi cer scuze in fata tuturor care m-am purtat urat cu ei si le-am facut probleme..
O seara buna padurari .. si ne vedem pe server ..sa ducem sus acest server frumos..ar fi pacat mare sa , scadem :) ..Haideti cu 60 !! ..Numai bine :) .
Imagine

Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #2 » de DeeJay » 24 Feb 2014 00:04

Leito (Re: Post 1), nu s-a luat nimeni de tine. Totul a fost un scenariu creat la tine in cap. Iar ce am scris eu acolo am scris corect, dar cei care ii aduci trebuie sa ai grija sa si fie activi (stii e ca la filelist, când aduci un user nou trebuie si el sa fie activ sa faca ratie etc..asa e si aici..).
Din partea mea o sa iti reprimesti adminu inapoi (helper, iar daca cei pe care i-ai adus pe site vor fi activi vei reprimi si officer). Invata ca aici e totu de fun nu trebuie sa ne imaginam diverse si sa ne frustram aiurea. Trebuie sa intelegi ca noi punem baza pe activitate, pe socializare si distractie.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #3 » de ostil » 24 Feb 2014 00:05

ASA TE VREAU LEITO STERGE TOT SI... DE LA CAPAT :ymsmug:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #4 » de Leito » 24 Feb 2014 00:07

Asta este gresesc ..platesc :)..daca fac numai prostii :))..si deejay poti verifica daca sunt activi sau nu :P..dar stie si nik ce aduc eu nu are cum sa fie marfa slaba:))..
Imagine
Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #5 » de Bogdan » 24 Feb 2014 00:07

Leito...iti zic bun venit din nou:)...ma bucur ca ti-ai dat seama de greseala facuta de tine si ca ai trecut peste orgoliu iar scuzele cu siguranta vor fi bine primite asta in cazul in care te vei tine de cuvant si te vei imprieteni cu batranii :)). Bafta, ai grija sa te distrezi, nu te enerva aiurea, suntem cea mai funny comunitate, suntem padurarii perversi si pana la urma ce sa mai ...suntem o familie cibernetica :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #6 » de eNzo » 24 Feb 2014 21:31

Nu-i problema boss. Si eu imi cer scuze ;)
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: Salutare padurari !

Mesaj #7 » de Leito » 24 Feb 2014 23:04

nu ai dc enzo :P:)..
Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks