SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #11 » de yahoOo » 24 Feb 2014 20:12

bravo ma satane ;)
BIG LIKE :ymapplause:
Loading ... ████████████ 99.9%

Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #12 » de eNzo » 24 Feb 2014 21:32

Amra (Re: Post 8), Sincer nu ne deranjeaza, adica ce minor mai citeste in ziua de azi un roman intreg? :))
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #13 » de Artamess » 24 Feb 2014 21:37

eNzo (Re: Post 12),
Sa stii ca mai sunt si exceptii, nu generaliza chiar asa de tare ca faci generatia asta de toata rusinea (nu ca nu ar fi).
Imagine
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #14 » de thony » 24 Feb 2014 21:42

Imagine
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #15 » de eNzo » 24 Feb 2014 21:43

Artamess (Re: Post 13),
Asta asa e,dar majoritatea(majoritatea fiind mica :)) ) stau toata ziua intre patru pereti si citesc cate 10 romane pe zi.Nu zic, ca e rau.Dar nici asa ;) Chiar o sa ma ambitionez sa-l citesc :D. But now it's time for match :X
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #16 » de Artamess » 24 Feb 2014 21:57

eNzo (Re: Post 15),
Asa si? Ce daca a citit 10 romane pe zi? Intoarce unpic zarul: Sunt persoane care joaca 10 ore CSS pe zi. Nu zic ca e rau, dar nici chiar asa.;)
Acum ti se pare ceva normal, asa?
Totul depinde de perspectiva din care vezi lucrurile. Suntem diferiti, da? Asa cum a zis si Sathane, chiar si genetic suntem diferiti. Stii ce ma face diferita de tine genetic vorbind? Faptul ca in genomul pe care il ai tu litera A ( respectiv baza azotata Adenin) la mine posibil sa fie litera T ( respectiv baza azotata Timin) si multe alte varietati. In concluzie ceea ce tie ti se pare ceva neobisnuit sau chiar absurd, mie mi se pare ceva normal ba chiar demn de lauda.
Imagine
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #17 » de eNzo » 24 Feb 2014 22:04

Artamess (Re: Post 16),
Si inca ceva eu sunt baiat tu fata :))
Nu am zis eu ca e rau sa citesti.Mai rau e sa stai sa-ti distrugi creierul 10 ore pe zi pe css(calculator)
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #18 » de pRaf ala micu » 25 Feb 2014 01:57

iesiti dracu amandoi afara din casa ca sunteti mici duceti-va si faceti ceva frumos afara ,o sa aveti timp sa stati la pc sau sa cititi carti dar acum sunteti copii trebuie sa va distrati nu sa stati ca sinistratii in casa...cand eram eu de varsta voastra nu veneam in casa decat in vizita si voi stati ca disperatii la calculator sau incercati sa deveniti genii,si cand o sa va uitati in urma peste cativa singurele amintiri vor fi cele imaginate din ce povestea unu si altu pe servare sau prin carti...
Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #19 » de pRaf ala micu » 01 Mar 2014 22:15

Avatar utilizator

Re: SA DISPARA COMUNISMUL DIN VOI !

Mesaj #20 » de DevilCurse » 03 Mar 2014 06:26

Eu sunt curios ce l-a suparat pe Sătănel sa se exprime mai ceva ca Eminescu ? :)) Am inteles din mesajele trecute aici ca in urma discutiilor de pe servar, s-a "enervat" si a aparut acest topic.

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 23 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron