Reallife Story

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Reallife Story

Mesaj #1 » de kata8886 » 27 Ian 2014 19:31

Salut comunitate la cererea lui nik am facut acest topic
Este vorba de o problema a mea. Pe data de 18 decembrie am ajuns acasa de la scoala . tata dormea mama la bucatarie . dupa acea tata se scoala din pat ( era baut calumea , si e alcoholic) s a dus la mama la bucatarie si au inceput sa se certe .. dupa acea a venit si sa asezat pe canapea la televizor si a dat drumul la muzica . si eu i am zis sa dea muzica mai incet dar dupa se ridica si vine la mine imi dai 2 palme ca in mortal kombat si imi zice sa nu ii comand lui in casa lui bla bla aude mama si vine ea tipa putin la tata dar dupa acea a dat tata in mama . dupa vreo 2 min a venit fratisu si s au luat amandoi la bataie adica tata si unchimiu . eu am fugit sus la fratele lu mama si i am zis sa sune la politie a sunat a venit l a luat si acuma mam mutat cu mama departe de el
stiu ca aici nu e locul perfect pentru asta dar mam gandit ca poate puteti sa imi dati ceva sfaturi despre situatia asta
si va rog fara glume
your kata
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...

Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #2 » de thony » 27 Ian 2014 19:37

kata8886 (Re: Post 1), sincer imi pare rau ce ti sa intamplat..dar tu nu ai fost in stare sa pui mana pe ceva din casa sa ii dai perversa??

dar am o intrebare care caractere au fost din mortal kombat ca sa imi imaginez mai detaliat =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #3 » de kata8886 » 27 Ian 2014 19:38

ehm thony am aproape 13 ani si versus 120 de kg e putin cam greu

adicat 2 palme si putin tras de par
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #4 » de thony » 27 Ian 2014 19:41

kata8886 (Re: Post 3), nu e de loc greu pui mana pe ceva care sa simta si ii dai perversa pe la spate direct in capul ala de porc si ii canta popa ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #5 » de kata8886 » 27 Ian 2014 19:42

adica nu stiu voi ganditi altfel decat mine adica nu mias inchipui sa dau in mama sau in tata totusi bun sfat mersi de interes
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...

Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #6 » de Bogdan » 27 Ian 2014 19:43

ba kata in primul rand tu trebuie sa iti revii din trauma asta, sa privesti lucrurile altfel si sa iti dai seama ca taica-tu a facut totul din prostie si condus de aburii alcoolului si ca nu trebuie sa fie un exemplu pt tine.
In al doilea rand zic sa faci poze repede pana nu trec vanataile, si sa le atasezi aici sa vedem cat de rau ti-a rupt mufa, sa vedem cum i-a dat lu' maica-ta cu piciorul in bile si cum ti-a dat palme cu piciorul ca in MK4.
Alta data ar trebui sa ai reactie...sa iei o blana ceva sa ii dai pana iese alcoolul, dar nu inainte de a filma totul sa ne arati si noua ce si cum. Nu uita ca ai o familie aici, funny care nu iti da perversa cand nu te astepti...noi te anuntam si iti dam ca buce lii drogat :)))
Bafta pe mai departe, sper ca nu ti-a afectat cerebelul si ca poti gandi in continuare pozitiv.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #7 » de thony » 27 Ian 2014 19:44

pai dar nu a spus nimeni sa dai in maicata ca nici eu nu dau si nici nu asi da dar in tatamiu pufaaaaaaaaaa ca in porc mai ales la chesti dinastea
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #8 » de Artamess » 27 Ian 2014 19:44

Nu e neaparat sa dai, poti sa o numesti auto-aparare si esti impacat cu ideea. Oricum, stai departe de astfel de oameni. Alcoolul ala suceste mintile urat de tot. :)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #9 » de kata8886 » 27 Ian 2014 19:46

arta stiu mi au zis si cei de la protectia copilului sa stau departe de el si sa incerc sa uit asta .
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...
Avatar utilizator

Re: Reallife Story

Mesaj #10 » de Algorythm (!user banat!) » 27 Ian 2014 19:48

Alcoolul nu iti suceste mintile, te face mai genial doar :). Exemplul aici de fata in persoana mea. Mai uit lucruri etc, dar totul spre bine :))))
sarcasm

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 4 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks