Discutii despre ~ FOTBAL

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Discutii despre ~ FOTBAL

Mesaj #1 » de asaSi » 05 Ian 2014 22:07

Hai noroc .

In acest topic vom posta rezultate si vom discuta despre fiecare mecii , despre ce echipa vreti voi + bilete PARIURI , cred ca bagati foarte multi :D !

Sper sa fie activitate ! BAFTA

Incept eu sa zicem .

Astazi la ora 21:45 se joaca meciu dintre JUVENTUS TORINO si AS ROMA . Sunt doua echipa in forma care se bat pentru titlu . Eu zic ca va bate JUVENTUS + va fii un meci cu goluri multe :) !
Imagine

Avatar utilizator

Re: Discutii despre ~ FOTBAL

Mesaj #2 » de Dope » 05 Ian 2014 22:23

AS Roma este neivinsa in campionat si asa va ramane chiar daca joaca contra celor de la Juvents.Va fi un meci echilibrat fara prea multe goluri zic eu.Sa dau si un pronostic..1-0 Roma.
Avatar utilizator

Re: Discutii despre ~ FOTBAL

Mesaj #3 » de asaSi » 05 Ian 2014 22:26

Juventus acasa joaca bine , chiar foarte bine daca pot spune . A batut de 3 ori pe AS ROMA acasa cu scoruri gen 4-1 , 4-0 , 3-0 .

Ramane de vazut :D

\ post actualizat: 05.01.2014 | 10:06 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


App. Manchester United eliminata de Swansea in CUPA . Scor 1-2 ce-i de la Swansea au reusit golu in minut 90 , limita :))

Juve 1-0 Roma :x :x
Imagine
Avatar utilizator

Re: Discutii despre ~ FOTBAL

Mesaj #4 » de Dope » 06 Ian 2014 14:41

Juventus 3-0 Roma
Da..au luat-o urat de la Juventus.Aveam asteptari mai mari din partea Romei dar Juve a jucat prea bine.Au controlat jocul,au fost si mai agresivi...
Oricum fata de alte sezoane Roma este mult mai puternica.
Avatar utilizator

Re: Discutii despre ~ FOTBAL

Mesaj #5 » de asaSi » 06 Ian 2014 21:43

Da ai dreptate , este mai buna fata de celelalte sezone dar Juventus nu are adversar in ITALIA ! :ymdevil: Cel putin asa cred eu .

Au fost meciuri astazi destul de multe :

Napoli - Sampdoria = 2-0
Ac Milan - Atalanta = 3-0

Fara surprize meciuri mai tari :D

Acuma joaca Lazio - Inter eu zic ca se va termina egal si Real Madrid - Celta Vigo 1 direct :)
Imagine

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 4 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron