A trecut si BAC-ul..rezultate..

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #1 » de DeeJay » 05 Iul 2011 17:39

Sper ca cei din forum au terminat Bac-ul cu bine si nu fac parte din statistica dureroasa de anul acesta in care mai mult de 50% din elevi au picat..
Sa impartasim din parerile noastre despre Bac si de ce a fost atat de rau anul asta in privinta promovarii.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #2 » de iseedead » 05 Iul 2011 18:20

imi pare sincer rau ca nu au fost mai severi, poate asa le intra in cap sa invete, ca de asta o ducem vai de noi ca suntem condusi de nepregatiti
Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #3 » de ostil » 05 Iul 2011 18:43


uitativa aici si distrati'va
Imagine
Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #4 » de DeeJay » 06 Iul 2011 08:45

Si Osama e revoltat..din morti..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #5 » de Bogdan » 07 Iul 2011 14:03

hahahahhaa....foarte tare bah...am lesinat de ras=))...in ceea ce priveste bac-ul...pai aia care au luat 1 cred ca nu au stiut sa isi scrie nici macar numele, si faptul ca astia au pus camere nu au putut sa il copieze din buletin. Asta este...o sa fie din ce in ce mai rau si Romanica o sa ajunga un fel de un sat d-ala de prin Africa unde stau padurarii analfabeti in copaci si culeg banane cu partea dorsala. Vai de noi....de fapt, vai de generatiile viitoare ca tare sunt padurari...
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #6 » de ALex » 08 Iul 2011 20:00

Nu trebuie sa fiti chiar atat de pesimisti, o parte din cei ce au picat nici nu aveau ce cauta la liceu, daca se pastrau SAM-urile, acolo ar fi intrat nu la liceu.
In plus eu cred ca e mai bine asa, acum cei care invata nu mai au concurenta la facultate cum ar fi avut anul trecut sau acum 2 ani,e mai usor sa intre la facultatea pe care si-o doresc.
Eu la anul dau bacul si o parte din colegii mei deja au stabilit la ce materii sa dea mita si cat, eu sper ca dezastrul de anul asta sa le fi bagat mintile in cap.
Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #7 » de ostil » 08 Iul 2011 23:48

asa Alex fii cinstit si oriunde sau la orice activitate vrei sa participi fao pe muschii tai ca's cei mai siguri
Imagine
Avatar utilizator

Re: A trecut si BAC-ul..rezultate..

Mesaj #8 » de Liama » 21 Iul 2011 23:38

asa este dar sa ai grija ce faci la anu
Liama este peste tot
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks