Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #1 » de DeeJay » 25 Iun 2011 20:23

Bucuresti, sector 3, sambata..pe strada mea nu e curent de mai bine de 3 ore..am stat pe pc pe ups o ora dar sa terminat bateria..acum scriu de pe mobil.
Sper sa ii manance cainii pe aia de la Enel..leam facut sesizare acu 2 ore si inca nimic..suntem ca in evul mediu..
E distractiv, in fata blocului canta unu cu acordeonu, macar ascult muzica live :))
Stau ca paduraru in pat si nu fac nimic..aud cum bipaie alarma de la casa pt ca nu are curent..mie foame..sper sa vina curentu..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #2 » de DeeJay » 25 Iun 2011 22:00

a venit curentu..dupa 5 ore..mie lene sa mai intru pe pc..nb all..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #3 » de iseedead » 26 Iun 2011 09:32

vaii taliba, locuiesti intr-o capitala europeana, hahahha, pacat ca e europeana doar cu numele))). oricum stai linistit ca te inteleg perfect, eu multumita lor am arse vreo 2 tv si un pc, plus ca intreruperile de curent la mine sunt atat de frecvente incat daca nu s-ar mai intrerupe as fi total dezamagit
Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #4 » de ostil » 26 Iun 2011 10:26

propun sa inventati pentru situatii de urgenta un sistem de rezerva ... nu sh eoliene cv ... sau ceva cu pedale si dinam ... stiti voi principiul de la bicicleta =)) =)) =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #5 » de DeeJay » 26 Iun 2011 10:42

hmm..am un hamster as putea sa ii pun dinam la roata si sa mai iau vreo 100 de hamsteri fiecare cu roata lui =)) poate reusesc sa aprind un bec :D
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #6 » de Crazy_Bob » 26 Iun 2011 14:22

la noi toata saptamana fac greva la current astia :)) casa nu i vanda dar degeaba asa ca si io niste ore nu am current ieri sa intrerupt 2 ore de dimineata si 3 seara alaltaieri 3 ore dupamiaza asa ca dj in romania ie bine aici e varza :)) :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #7 » de RoadKill » 26 Iun 2011 14:33

Mda mai bine puneti o turbina si un generator si gata mai lipseste vantu si avem electricitate nepoluanta =D=))
Avatar utilizator

Re: Nu am curent..electric..multumesc Enel..

Mesaj #8 » de Bogdan » 26 Iun 2011 17:43

Eu zic mai bine sa mancati niste ardei iute si apoi sa vedeti ce dati voi la pedale...si astfel mai dati jos si burtoacele alea secsi:)))...k sa va simtiti ca niste dive apoi=))))...asta e...astia de la enel sunt niste padurari care o sa le sparg mufa cu prima ocazie...din cauza lor mi s-au ars vreo 3 tv-uri + sursa pc...problema cu tv-ul e si de la blestemele lu' i see ca asculta mereu stiri din cauza bunicii mele =))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks