sanzienele

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: sanzienele

Mesaj #11 » de DeeJay » 24 Iun 2011 17:36

cum unde?!?! in padure =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #12 » de Crazy_Bob » 24 Iun 2011 17:38

=)) ok vin sper sa nu aiva astia greva =))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #13 » de Alejandro » 24 Iun 2011 21:09

=)) =)) =)) hahahaha .. super tare .... =)) =)) "tarfe mici ... merita sa vorbesti" =)) =))
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: sanzienele...sau am eu ginionul de 2 ani incoace ?

Mesaj #14 » de Lucik74 » 24 Iun 2011 21:41

Deci azi am inceput ziua in mod normal , la 11am desteptarea , cafeaua , citit cateva chestii pe net , putin Ikariam ( e un joc online , nu vreo injuratura ) ceva acte trimise electronic la firma ptr. care lucrez , si normal ca am inceput sa joc putin CS.....la juma de ora aud un traznet de mama focului , de fapt il si simt , pocnesc prize se opresc mai toate electronicele din incapere , calculatorul ramane blocat pe imaginea din CSS , dau un restart...surpriza , nu mai vad nimic pe monitor , verific monitorul pe laptop si merge , verific sursa calculatorului , merge , tastatura nu mai primeste nici un pic de curent , placa de retea e dusa ....e posibil sa se fi dus si placa de baza ...sper ca macar cea video sa fie ok ( GF 8600 )...deci chiar ca sunt Sanzienele azi :-ss
PS : anul trecut tot cam prin vremea asta am avut arsa placa de retea , sursa , si un receiver sat. tv...tot de la un trasnet..oare e cazul sa ma duc la biserica sa fac vreo festanie sau ceva :)
Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #15 » de DeeJay » 24 Iun 2011 22:02

poate e cazu sa cauti tarfele..alea mici ;)
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #16 » de Lucik74 » 24 Iun 2011 22:14

Maine dimineata ma duc draq sa caut tarfele alea mici prin padure....pai nu se mai poate asa ....apropo chiar in padure ma duc ...stau undeva pe munte in Sinaia pe la cota 1500 ....sigur gasesc eu ceva .... :)
Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #17 » de Crazy_Bob » 25 Iun 2011 12:34

cauta poate gasesti ceva si pt noi
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #18 » de Bogdan » 25 Iun 2011 19:46

bah...mai treci si u pe la biserica si apoi du-te acolo und e sunt tarfele mici...merita ;) :))))))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: sanzienele

Mesaj #19 » de Crazy_Bob » 25 Iun 2011 19:57

=))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks