Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #11 » de Eseth » 09 Iul 2013 13:24

Cristina (Re: Post 10), Ultimul mi-a placut si mie.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #12 » de DeeJay » 09 Iul 2013 20:35

pana la urma mi-am comandat varianta din titaniu --> http://www.watchshop.com/mens-casio-wav ... 30391.html

am gasit si un review ( puteti folosi google translate..) http://info.photowatches.eu/2011/09/poh ... r-recenze/

astept cu nerabdare sa ajunga! :D
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #13 » de Bogdan » 09 Iul 2013 21:54

DeeJay scrie:trz dar tu ce ceas misto ai de zici ca asteas urate? la tine etalonu frumusetii o fi ceasu de plastic de 2 lei din targ, facut din acelasi material ca volanu masinii tale

hahaha...nu cred ca e din acelasi material tali ca trz foloseste volanul sa se dea cu moaca de el :))) Probabil el are ceas d-ala din material reciclabil facut din sticle de cola in care s-au usurat aurolacii :))))hahahhahaha
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #14 » de gigginseany » 10 Iul 2013 12:36

Vad ca sunt late la petrecerea de ceasuri si ca lai comandat deja. Gusturile la ceasuri sunt subiective deci sa nu iti faci griji daca la unu ii plac de blondele si tie brunetele. Important e sa fie de calitate si sa iti placa tie.

Sa il stapanesti sanatos! Ca un ceas de zi de zi mi se pare excellent si Casio este o firma buna. Eu am un g-shock de vreo 5+ ani si daca asi mai gasi acelasi model asi mai cumpara vreo 2-3 :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #15 » de DeeJay » 17 Iul 2013 17:30

azi au ajuns ceasurile (al meu si al cristinei) :D

o sa revenim cu poze! pana acum ne-a luat o ora sa le setam si sa ne jucam cu functiile lor!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #16 » de DeeJay » 17 Iul 2013 17:49

pozele promise :D

Suntem incantati de ele, arata impecabil iar preturile de unde le-am luat sunt mult mai mici fata de cele din Ro. Ex. ceasul meu din titaniu este la noi in magazin peste 1000lei..
Fişiere ataşate
CAM00016.jpg
CAM00016.jpg (741.88 KiB) Vizualizat de 156 ori
CAM00017.jpg
CAM00017.jpg (635.02 KiB) Vizualizat de 144 ori
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #17 » de kira (!user banat!) » 17 Iul 2013 18:28

Cel roz este al tau nu Deejay? ahaha :)))
sunt un hermafrodit!
Avatar utilizator

Re: Sfat achizitie ceas, pareri ceasuri

Mesaj #18 » de DeeJay » 13 Aug 2013 23:32

ieri mi-am comandat si un ceas Police http://www.watchshop.com/mens-police-na ... 44268.html

si azi am comandat pentru Cristina un ceas Skagen Black Label http://www.watchshop.com/ladies-skagen- ... 39316.html

revin cu impresii dupa ce ajung.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 5 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks