Timpul trece repede

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Timpul trece repede

Mesaj #1 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 05:27

Mahma, știu ca e cam banal topicul asta, dar am stat de aseară pana acum pe la 5 dim pe iPhone, pe YouTube si pe forum. Pai dak toatalumea doarme cine are grija de pădure? :))
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #2 » de Alejandro » 19 Iun 2011 10:40

Are grija cine poate. De asta avem nevoie de mai multi admini de calitate pentru ca nu toti au acelasi program .. unii mai si muncesc .. altii se mai si distreaza .. altii sunt rupti de oboseala asa ca ne trebuie variatie la programul adminilor si padurea va fi ingrijita all time.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #3 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 13:37

Da... Aici ai dreptate, dar mai am mult timp pana când o sa fiu si eu asa, cu griji si responsabilitati. Vine rândul la fiecare.
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #4 » de RoadKill » 19 Iun 2011 16:53

Hai dute si fati odata buletinu -uni din noi mai muncim sa facem un ban (sponzorizare ) griji de examene pt diplomele noastre si mai ales examene auto care noi la 18 ani avem voie sa dam in sus deci pentru inceput tu iti faci buletin care e cacao se face odata si e valabila 10 ani din viata ta ai identitatea ta pe acel cartonas pentru alti ne facem griji ca putem ramane fara loc si avem bataie de cap cu alte probleme legate de realitate
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #5 » de Bogdan » 19 Iun 2011 17:08

...si aici la fel...revenirea socata a lui road...bah nu mai vb codat, sa inteleaga si altii nu doar tu=))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #6 » de RoadKill » 19 Iun 2011 17:12

Mai pe scurt pentru bogdan e in felul urmator fati odata o viata nu numai css 24 h -7 zile pe saptamana copile ca noi stim cum a fost cs-ul la varsta ta
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #7 » de DeeJay » 19 Iun 2011 19:07

Roadkill am rugamintea sa incetezi cu atacurile la persoane si sa te comporti corespunzator!
Vezi ca eu nu rog pe cineva de 2 ori!

DJ
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #8 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 19:10

Sa traduc ce a zis Tovarasul Bogdan: atâta timp cât EU nu te bag in seama atunci fii destept si NU mă baga in seama. Eu nu am chef de fitzele tale si de părerile tale, tu îmi zici mie de maturitate, dar tu dovedește ca tu ești matur in primul rând. Fa ceva productiv pentru societate si pentru cei din jur si nu te gândi numai la tine. Si dacă vrei sa fii considerat matur, atunci nu mai îți bate joc de cei mai tineri ca tine, MULT mai tineri, ca si tu ai fost ca mine si sigur tie nu ți-ar fi plăcut sa vorbească cineva cu tine, asa cum faci tu cu mine. Indruma tineretul spre cunoaștere.

Si mie o sa-mi vina rândul, sa muncesc, sa am griji, etc, asa ca te rog sa nu mai comentezi.
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #9 » de RoadKill » 19 Iun 2011 20:52

Nu e atac ci o remarca dar macar ati gandit foarte bine vb lui turu spre cunoastere si crede-ma ca voi tineri de astazi am vazut de ce sunt in stare pt intelegerea voastra ganditi-va la cererea pe care ati facut-o pe forum si nu fac atacuri personale din potriva cine ma ataca ii intorc cuvintele una,doua.Serios eu ti-as fii dat pro daca nu puteam sa ma relaxes aseara stiind faptul ca eu o persoana foarte activa are putin timp liber pentru css sa imi strice asa zisul joc in echipa cu glume total deplasate daca ai observat eu chiar am cu 6 ani vechime decat el si nu indrum pe nimeni dar aveti mintea scurta parerile sunt impartite cum credeti dar serios daca vrei sa fii unu din meteorologi guralivi atunci angajeazate omule -vorbeste coerent si baga texte funny nu glume care ies din emisiuni gen robotzi ii stiu dar lasa dracu sa ma uit atent la amici fara ca tine sa ma bruiezi plus ca eu joc cu sunetul deschis baiete si se aude pana la coltul celalalt al tarii
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #10 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 21:16

De ai fi spus asa de la bun început totul ar fi avut o alta poveste. Dar ca sa nu zici ca EU am ceva cu tine, si alții si-au făcut o părere proast despre tine. Numai tu dintre toți a comentat despre mine, asa ca, democratic vorbind am voie sa vorbesc ATÂTA TIMP cât eu nu folosesc cuvinte obscene, injurii si insulte.

Nu am încălcat nici-o regula a clanului, serverului si nici a fOrumului XB[RO]
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron