Timpul trece repede

Zona libera la discutii. Va rugam sa respectati Regulamentul GameForest.

Moderator: DeeJay

Re: Timpul trece repede

Mesaj #11 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 22:37

Mai adaugă cineva ceva?
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T

Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #12 » de ostil » 19 Iun 2011 22:59

eu indraznesc sa mai adaug cv :
presupun ca voi 2 veti deveni foarte buni prieteni "adik turavura si cu road " tocmai de aceea ar fi foarte frumos din partea voastra sa faceti tot posibilul sa opriti sicanarea asta inainte sa devina altceva. Turavura vad ca aspiri la pozitia de admin deci din punctul meu de vedere adminul este pesoana cea mai toleranta si amabila ditre toti jucatorii , in plus starea de spirit pe sv este cea mai placuta atunci cand este buna dispozitie si un joc placut . Este adevarat ca toti avem si partile noastre rele dar inainte sa se ajunga la extreme trebuie sa trecem prin etapele scrise de mine mai sus . adik nu trebuie sa sariti la cearta din prima . Asa ca propun pentru voi 2 o lupta amicala pe sv de war 1 vs 1 si indiferent de rezultatul partidei asta ar trebui sa va apropie si sa deveniti prieteni buni , ba mai mult pe viitor revansa si asa mai departe ....
Propunerea asta ar trebui folosita la oricare dintre noi care avem cv de comentat despre un alt coleg din XB_RO , deja suntem numerosi si toti fiind cocosi este normal sa se ajunga si la momente mai putin placute si asta ar fi o metoda de rezolvare .
Imagine
Avatar utilizator

Re: Timpul trece repede

Mesaj #13 » de TuraVuraSRL » 19 Iun 2011 23:30

Mesajul tau mi-a dat ceva de gândit, inteleptule Ostil...
Sunt ca o albina lucratoare. Te iei de mine sau de mierea mea, te intzep! T_T
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 21 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks